Наше обладнання

Кабінет оснащений установкою SIRONA C4 + (Німеччина), яка поєднує в собі зручність для лікаря і високий комфорт для пацієнта.

                        


 

  

 

Мало хто з лікарів приділяє особливу увагу наконечників. Доведено, що якість наконечника прямо пропорційна якості препаровки зуба. Чим вище якість наконечника, тим точніше виконується робота в порожнині рота. Ми працюємо з наконечниками фірми SIRONA (Німеччина). Для кожної конкретної ситуації ми вибираємо наконечник, що дозволяє нам ідеально виконати роботу. Вченими доведено, що перегрів зуба на 10 градусів веде до омертвіння пульпи і багаторазовим тріщинах емалі. Завдяки наявності в наших наконечниках 3D водяного охолодження тканини зуба не перегріваються, і таким чином препаровка здійснюється вкрай коректно.

Також у нас все наконечники є в подвійному екземплярі: поки одні стерилізуються, ми працюємо раніше простерилізованих, щоб не змушувати пацієнта чекати закінчення циклу стерилізації

 


                                               

       

 

 

Ми хочемо, щоб Ви бачили всі етапи лікування Ваших зубів. Тому ми виконуємо серію фотознімків зубів до, в процесі і після лікування. Для цього ми використовуємо високоякісну інтраоральний камеру Durr VistaCam (Німеччина). Фотографії Ваших зубів зберігаються в нашій базі даних. В кінці лікування Ви можете отримати копії всіх фотографій.

 


 

 

                                                               

 

Особливу увагу ми приділяємо ендодонтичного лікування (лікування кореневих каналів). Для цього ми пропонуємо нашим пацієнтам лікування кореневих каналів шляхом використання унікальної адаптаційної ендодонтичної системи SAF. SAF- сама малотравматичная ендодонтична процедура.

Файл системи SAF виготовлений у вигляді металевого гратчастого полого ціліндрa з нікель-титанового сплаву. Оскільки файл порожній, він може стискуватися, при цьому приймаючи форму каналу. Відмінною особливістю цього інструменту є зовсім інший спосіб зняття твердих тканин зуба: він не «свердлить», а шліфує стінки каналу, використовуючи зворотно-поступальні рухи. Файл SAF володіє підвищеною гнучкістю. Він не змінює форму каналу в залежності від своєї, а підлаштовується під вихідну форму каналу в поперечному і в поздовжньому перерізі.

 


 

  

 

При ендодонтичного лікування дуже важливо використовувати якісне, високоточна, а головне - безпечне обладнання. Саме такими характеристиками володіє мультифункціональний ендодонтичний мікромотор з вбудованим апекслокатором EndoPocket фірми Sirona (Німеччина). Це інноваційна розробка німецьких виробників. Обробка кореневого каналу відбувається під контролем електронних датчиків, а також під контролем апекслокатора. Тим самим апарат контролює механізм обертання файлу в каналі, перешкоджаючи поломки інструменту, а також контролює глибину роботи файлу в каналі, що не дає інструменту вийти за верхівку кореня. Також Sirona EndoPocket оснащений функцією екстреної зупинки роботи файлу в каналі, якщо датчики зафіксували надмірне навантаження на файл, або якщо файл занадто близько працює у верхівки кореня. У клініці Vitasan ми не лікуємо кореневі канали "наосліп" або "навпомацки" завдяки абсолютному контролю Sirona EndoPocket.

 


 

                                                                                          

Найбільш важливим етапом ендодонтичного лікування є якісна пломбування кореневих каналів. При пломбуванні каналів ми застосовуємо метод тривимірної обтурації системи кореневих каналів термопластичному гуттаперчей, що відповідає вимогам європейських стандартів лікування. Для цього ми застосовуємо інноваційний апарат BeeFill Pack (Німеччина). Завдяки даному апарату ми пломбуємо кореневі канали абсолютно герметично і з високою точністю, що повністю виключає ймовірність інфікування після пломбування.

Тривимірна обтурація системою BeeFill Pack це:

»   Високоточне тривимірне пломбування каналу;

»   Однорідне і щільне заповнення кореневого каналу біоінертними матеріалом;

»   Якісне пломбування як основних кореневих каналів так і латеральних (додаткових), які практично недоступні при вертикальній обтурації;

»   Повний контроль процесу пломбування, що виключає потрапляння матеріалу в тканини пародонту.

Технологія пломбування системою Beefill Pack дозволяє проводити високоякісне ендодонтичне лікування з максимальною точністю і ефективністю. 

 


 

Найпершим і дуже значущим етапом лікування наших пацієнтів є проведення професійної гігієни порожнини рота. Для цього ми використовуємо відразу кілька видів ультразвукових апаратів, в залежності від клінічної ситуації.

 

    

 

 

   Ультразвуковий скалер Sirona SIROSONIC L (Німеччина)                       Ультразвуковий скалер EMS PIEZON® (Швейцарія)

 

Це інноваційні ультразвукові скалери, що пройшли повну сертифікацію. Ідеальна калібрування і якість апаратів дозволяють лікарю з точністю виконувати роботу. При роботі ультразвуковими скалером Sirona SIROSONIC L (Німеччина) і EMS PIEZON® (Швейцарія) відбувається безперервна подача води на зуби, для запобігання їх перегріву, а робоча головка, забезпечена круговим світлодіодом, додатково висвітлює робоче поле лікаря. Кожен скалер містить в наборі певний набір насадок, які лікар вибирає залежно від клінічної ситуації.

 

Але найважливіше те, що завдяки наявності в нашій клініці двох примірників ультразвукових скалером, ми виробляємо

індивідуальне автоклавирование скалера для кожного пацієнта,

а не просто протираємо дезрозчином, як це зазвичай роблять в інших стоматологічних кабінетах.

 

Тем самим ми гарантуємо Вам абсолютну стерильність всіх наших інструментів!