Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Альтернатива всім відомим пломбам є зубні вкладки. Обидві конструкції виконують однакові функції - відновлення анатомічної форми зуба для здійснення його повноцінної функції.

Пломба

Створюється лікарем стоматологом безпосередньо в роті пацієнта. Вибір того чи іншого матеріалу, з якого буде виконана пломба залежить від показань. Найбільш популярним сьогодні є композит світлового затвердіння. Він застосовується в більшості клінічних випадках, так як крім високої міцності він має прекрасні естетичні властивості, що дозволяє лікарю застосовувати його для художньої реставрації. Рідше застосовують композит хімічного затвердіння і різні цементи.

Вкладка

Це та ж пломба, тільки виготовлена в зуботехнічній лабораторії на моделі щелепи пацієнта. Головною перевагою відновлення дефекту за допомогою такої конструкції є те, що технік не має «сліпих» зон в процесі роботи, зуб, з яким він працює, можливо повернути на 360 °, що гарантує високу точність цієї роботи. За

Види (за матеріалом):

 1. Композитні

   

  Виготовляються з такого ж матеріалу, що і пломби, але за рахунок непрямого способу виготовлення є більш довговічними.

 2. Керамічні

   

  Виконано з кераміки високої якості. Головна перевага керамічних конструкцій - висока естетичність і міцність.

 3. Металеві

   

  Вибір матеріалу залежить від показань і фінансових можливостей пацієнта. Можливе виготовлення з золота, платини, золота і срібла паладієвих або кобальтохромового сплавів.

Види (за призначенням):

 1. Для відновлення коронкової частини

   

  Реставрація дефекту в межах коронки зуба. Можуть відновлювати як її малу частину, так і повністю перекривати один або кілька горбів. Така конструкція і є альтернативою звичайній пломбі.

 2. Штифтово-культевая (внутрішньокореневого) 

   

  Як відбувається процес виготовлення вкладки? Які Обен догляду за вкладками? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

  Застосовується для лікування сильно зруйнованих зубів. Складається з двох частин: кореневої і коронкової. Коренева частина металева, виглядає як штифт і фіксується в кореневому каналі. Коронкова - виконується в формі кукси і є опорою для штучної коронки. Дана конструкція допомагає уникнути видалення зуба і подальшого протезування.

Як відбувається процес виготовлення вкладки?

 1. Перше відвідування клініки Vitasan
  • Стоматолог препарує порожнину зі створенням необхідної форми.
  • Зняття зліпка зуба високоточної відбитковою масою.
 2. Зліпок передається в зуботехническую лабораторію, де технік відливає модель щелепи з гіпсу і на ній створює вкладку. В процесі роботи технік може повертати зуб на всі боки, а в кінці виконати ідеальну полірування конструкції навіть в самих важкодоступних місцях.
 3. Друге відвідування клініки Vitasan
  • Примірка конструкції в порожнині рота пацієнта.
  • Фіксація на цемент.

Особливості догляду за вкладками

Спеціального догляду не потрібно. Від пацієнта потрібно лише дотримання якісної гігієни порожнини рота. Завдяки ідеальній поліровці в умовах лабораторії її не потрібно періодично знову полірувати. Стоматологи центру Vitasan рекомендують своїм клієнтам регулярно (раз в 6 місяців) відвідувати стоматолога для проходження контрольного огляду ротової порожнини, а також виконання послуги профгігієни. Це допоможе попередити розвиток багатьох стоматологічних захворювань, а також здійснити профілактику карієсу.

Переваги зубної вкладки над пломбою:

 1. Висока точність конструкції і ідеальне прилягання з відсутністю стиків.
 2. Ідеальна якість полірування
 3. Висока міцність і довговічність
 4. Можливість реставрації дефекту за допомогою кераміки або сплавів благородних металів
 5. Точне відтворення жувальної ефективності, завдяки аналізу змикання щелеп в умовах зуботехнічної лабораторії поза порожниною рота

У центрі сучасної стоматології Vitasan лікарі співпрацюють з одними з кращих зубних техніків міста Одеси, що гарантує високу якість всіх робіт і послуг!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти