Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Відсутність зуба або навіть всіх зубів, дуже актуальна і серйозна проблема. Неправильний спосіб життя, ненормований режим харчування, фаст-фуди, перекушування «на ходу» - все це призводить до порушення обміну речовин. Зуби є дзеркалом нашого організму. Вони, як індикатор загального стану здоров'я людини. Крім того, будучи першою ланкою системи травлення ланцюжка, грають важливу роль в процесі засвоєння продуктів.

Якісно пережована і змочена слиною їжа легше засвоюється в наступних відділах кишечника. Коли більша частина зубів відсутня, їжа потрапляє в шлунок цілими шматками, що викликає сильне навантаження на травну систему і ще більше посилює порушення обміну речовин. І тут коло замикається - немає зубів через порушення здоров'я, а проблеми з-за того, що відсутні зуби. Розірвати це «порочне» коло можна тільки якщо правильно заповнити дефекти і виконати грамотне лікування.

Стоматологи в клініці Vitasan в Одесі надають висококваліфіковані послуги своїм клієнтам при втраті зубів, виконуючи всі сучасні види ортопедичної допомоги в найкоротші терміни.

Відсутність зуба або зубів які наслідки?

 1. Атрофія щелепи


  Це найсерйозніше і необоротне наслідок відсутності зубів. У нормі жувальний тиск за допомогою м'язів через зуби рівномірно перерозподіляється на кістку, що стимулює її іннервацію і кровообіг в повному обсязі. Коли зуби у пацієнта відсутні порушується правильний механізм розподілу жувального навантаження на тканини і ділянку кістки, який не отримує належної навантаження, починає атрофуватися. Це своєрідна пристосувальна реакція нашого організму - ліквідація всього, що не виконує своєї функції. Щороку кістка атрофується в середньому на 4 мм!

  Така деформація щелепи значно позначається на естетиці. З часом людина набуває старече обличчя, що додає йому мінімум 8-10 років. Проблеми накопичуються, як снігова куля: у пацієнта знижується тургор мімічних м'язів, відбувається опущення зовнішніх куточків очей, кінчика носа, зовнішніх країв губ, з'являються мімічні зморшки (більшою мірою навколо рота), розвивається стареча прогения - виступання нижньої щелепи над верхньою, загострення підборіддя .

 2. Феномен Попова-Годона


  Cмещеніе зубів в результаті втрати антагоніста. Відбувається деформація щелепи і м'яких тканин, а також порушення прикусу.

 3. Руйнування передніх зубів

  Основна жувальна навантаження, яка в нормі доводиться на бічні ділянки, переходить на передні. Як наслідок, неприпустимі в нормі надмірні навантаження на фронтальну область викликають відколи, розхитування і веерообразное розбіжність передніх зубів (прогресування пародонтозу), що негативно позначається на усмішці пацієнта.

 4. Відсутність зуба або зубів які наслідки? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

  Порушення обміну речовин

  Неякісно пережована їжа важко перетравлюється і засвоюється, що викликає ряд порушень в травної ланцюжку пацієнта.

 5. Порушення естетики

  Відбувається відразу після втрати передніх зубів і протягом деякого часу після втрати бічних (пов'язано з атрофією кістки і придбанням старечого особи). Дана проблема нерозривно пов'язана з психологією людини - з'являються комплекси, боязнь посмішки і сміху, страх їсти в присутності інших людей і т.д.

 6. Порушення мови

  Людина шепелявить, з'являється складність вимовляння деяких звуків через порушення прикусу і відсутності зубів.

Методи вирішення проблеми

У клініці сучасної стоматології Vitasan в Одесі доктора виконують всі види протезування:

Вибір тієї чи іншої ортопедичної конструкції залежить від ряду факторів - клінічної ситуації в порожнині рота пацієнта, кількості відсутніх зубів, психоемоційного стану людини, його побажань, а також фінансових можливостей. Записавшись на консультацію до лікаря ортопеда вчасно, Ваша проблема буде вирішена легко і в найкоротші терміни.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти