Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Незаперечним є той факт, що для міжособистісного спілкування значимість посмішки стоїть на першому місці. Адже білосніжна, гарна посмішка - це не тільки головний аспект привабливості, але і можливість викликати прихильність до себе людей відкритістю, відчувати легкість в спілкуванні і мати природністю. Нерівні зуби, а також інші патології породжують комплекси, замкнутість, викликають сором, що в подальшому веде за собою психологічні проблеми і травми, створюється бар'єр на шляху до відкритого спілкування і саморозвитку.

Погодьтеся, що спілкування з людиною, яка ніяк не виявляє своїх емоцій і відносини не просто стомлює, а й відштовхує. У будь-якому оточенні посмішка здатна налаштувати на доброзичливий лад, допомагає зробити обстановку привітною і безумовно здатна розрядити атмосферу.

Ось чому психологи рекомендують якомога частіше посміхатися. Це допоможе досягти поставлених цілей і розташувати до себе людей.

Найчастіше основною перепоною на шляху до щирій усмішці стає замкнутість, внутрішні комплекси і переживання через те, що зуби і посмішка не ідеальні. Мало у кого вистачить стільки сміливості щоб продемонструвати широку посмішку з пошкодженими або не рівно зубами, ось і доводиться видавати комплекси за огиду або за надмірну серйозність. У такій ситуації необхідно звертатися в стоматологічну клініку, не варто боятися носити брекети або скоби. На сьогоднішній день стоматологічна медицина зробила крок на стільки вперед, що вирівнювання зубів можна зробити практично непомітним для оточуючих за допомогою пластикових або керамічних кап. Їх не тільки складно помітити, але і є вони шалено ефективними.

Крім нерівних зубів або неправильного прикусу багатьох бентежить ще й колір емалі, який далекий від стандартів ідеальності. На цей випадок існує відбілювання зубів. Існує безліч методик, завдяки яким можна зробити променисту, кристально білосніжну усмішку і відбілити зуби на 15 тонів.

Як досягти шикарний посмішку? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Можна спробувати відбілити зуби в домашніх умовах, але результат не зрівняється звичайно з відбілюванням в кабінеті стоматології:

  1. Змішати одну чайну ложку звичайної харчової соди з кількома краплями води. Необхідно щоб консистенція нагадувала зубну пасту. Гарненько почистити даної сумішшю зуби і залишити на 10 хвилин-постарайтеся не ковтати суміш, прополощіть рот проточною теплою водою і, через хвилин 5, почистіть зуби звичайної зубної пастою.
  2. Яблучний оцет як ополіскувач для порожнини рота. Необхідно налити невелику склянку оцту, зробити ковток і прополоскати порожнину рота, після цього необхідно весь вміст сплюнути і гарненько прополоскати рот проточною водою.
  3. Полуниця для відбілювання зубів. Не секрет що полуниця володіє відмінним відбілюючим ефектом завдяки тому, що в її склад входить яблучна кислота. Одним з ефективних способів відбілювання і чищення зубів полуницею вважається втіраніе- необхідно розрізати плід на навпіл і втерти одну частину в верхній зубний ряд, а другу в нижній. Залишити на хвилин 5-10 і по закінченню часу почистити зуби як зазвичай зубною пастою. Або можна розім'яти дві полуниці і отриманою масою почистити зуби, потримавши безліч трохи більше 5 хвилин на зубах. Далі, сполоснувши рот водою, відразу ж нанести соду розведену з водою, як в першому методі, і теж протримати 5-7 хвилин. Потім почистити порожнину рота зубною пастою.
  4. Банани або шкірка бананів. Необхідно очистити банан від шкірки, даної шкіркою робити втирати руху в зуби, як ніби робимо масаж зубах. Продовжувати близько 3х хвилин і знову прополоскати порожнину рота. Даний метод можна використовувати пару раз в тиждень.

Не варто відкладати проблему зубів в довгий ящик, так як зуби - це не просто посмішка - це ще й стан здоров'я всього організму в цілому. Ідеальна посмішка - запорука успіху, не варто про це забувати.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти