Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Стоматологічне протезування (вставити зуби) - розділ стоматології, який займається відновленням тканин зуба, заміщенням втрачених зубів, відновленням структури і функції жувального апарату.

Залежно від типу фіксації в порожнині рота протезування зубів буває знімним і незнімним. Незнімні протези фіксують на стоматологічні цементи. До них відносяться коронки, мостоподібні конструкції (мости), мікропротези (кульшових вкладки, накладки, вініри) і імплантати.

У стоматологічній клініці Vitasan вставити зуб в Одесі можна в найкоротші терміни. Ми працюємо з усіма видами протезування і допоможемо вставити зуб або кілька зубів. Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Незнімне протезування

Коронки

Коронки

Конструктивно коронки є ковпачки, які надягають на попередньо обточені зуби. Підходять для протезування одиночних дефектів зубного ряду, якщо зуб значно зруйнований, а корінь здоровий і міцний. Найпоширеніші і порівняно недорогі коронки - металокерамічні: каркас з металу покритий керамікою. Більш сучасні безметалеві конструкції роблять з оксиду алюмінію та діоксиду цирконію. Дані матеріали поєднують в собі міцність нарівні з металом і високу естетичність.

Мостовидні протези

Мостовидні протези

Мостовидні конструкції представляють собою кілька з'єднаних між собою коронок, що одягаються на зуби, між якими відсутній один або кілька зубів. Завдяки мостовидні протези вставити зуб жувальної групи або вставити передній зуб можливо протягом декількох днів. Мости кріплять на здорові зуби або імплантати за допомогою стоматологічних цементів і клеїв. Роблять з тих же матеріалів, що і коронки. Вартість залежить від кількості одиниць коронок в протезі.

Мікропротези

Залежно від ступеня і характеру дефекту в зубі застосовуються різні варіанти мікропротезування. До різновидів мікропротезів відносяться накладки, кульшових вкладки і вініри.

Накладки

Накладка - це мікропротез, який відновлює дефект коронкової частини зуба. Це, по суті, та ж пломба, але виготовлена ​​в лабораторії зубним техніком. Така мікроконструкції є довговічною, міцною і не змінюється в кольорі з часом, на відміну від звичайної пломби. Це особливо важливо в разі усунення дефектів передніх зубів.

Накладки виготовляються з композитного матеріалу (з того ж, що і звичайна пломба), кераміки або зі сплавів металу (золота, платини, срібно-паладієвий, кобальтохромового сплави). Вибір матеріалу здійснює лікар-стоматолог, залежно від ціни і клінічної ситуації.

Кульшови вкладки

Дані конструкції є сучасною альтернативою зубним штифтів і застосовуються для лікування сильно зруйнованих зубів. Складаються з двох частин: кореневої і коронкової.

Коренева частина виготовляється за зліпком кореневого каналу і повністю повторює його анатомію. Завдяки цьому мінімізується ризик тріщини кореня зуба при високих жувальних навантаженнях.

Коронкова частина вкладки виконується в формі кукси зуба і є опорою для штучної коронки. Установка культевой вкладки з подальшим виготовленням коронки - це найбільш сучасний і надійний метод відновлення сильно зруйнованого зуба.

Вініри

Вініри

Вініри - це тонкі накладки, товщиною 0,3 - 1,2 мм, які фіксуються на передній поверхні емалі. Вони мають чудові естетичними властивостями. Це дозволяє лікарю створити пацієнту ідеальну посмішку, препаруючи при цьому мінімальний обсяг твердих тканин зубів. Вініри можуть бути виготовлені з композитного матеріалу, кераміки або цирконію. Вибір матеріалу залежить від клінічної ситуації в порожнині рота, естетичних вимог пацієнта, а також його фінансових можливостей.

Імплантати

Імплантати - це встановлені в кістку щелепи штучні коріння, виготовлені переважно з титану. Після завершення всіх етапів імплантації та приживлення імплантату в кістки виконується протезування на імплантатах. Залежно від клінічної ситуації в порожнині рота на імплантати кріплять штучні коронки, мостоподібні конструкції або повні протези. Завдяки імплантатів фахівцям стоматологічної клініки Vitasan в Одесі вдається вставити один зуб або відновити весь зубний ряд навіть при повній відсутності зубів.

Знімне протезування


Знімні зубні протези застосовують при повній відсутності зубів або відсутності великої кількості зубів в ряду. Конструкція і тип фіксації протеза в порожнині рота залежить від наявності або відсутності зубів в порожнині рота, а також стану зубів, що залишилися і слизової оболонки порожнини рота. Ціна протеза залежить від його конфігурації і матеріалів, з яких він виготовлений. Розрізняють пластинчасті протези (акрилові) і бюгельні.

Пластинкові протези (акрилові)Пластиночные протезы

Протез являє собою пластмасову пластинку з декількома штучними зубами. У деяких випадках присутня ще зміцнює металевий шар всередині. Залежно від кількості відсутніх зубів в порожнині рота розрізняють часткові та повні пластинкові протези.

Частковий пластинковий протез застосовується якщо відсутній один або кілька зубів. Фіксується в порожнині рота за допомогою кламерів (спеціальні гачки, виготовлені з металу або пластмаси). Кламмера охоплюють опорні зуби і таким чином утримують протез.

Повний пластинковий протез застосовується в разі повної відсутності зубів. Утримується в порожнині рота за допомогою присмоктуються властивостей і точному повторення анатомії протезного ложа.

Бюгельні протези

Бюгельні протези

Відрізняються наявністю у них литого металевого каркаса. Вже на цей каркас наварюють базис, який може бути зроблений з рожевої пластмаси, а в базисі потім закріплюють штучні зуби. Для бюгельних протезів необхідна наявність декількох (мінімум 7 на одній щелепи) стійких опорних зубів, на яких будуть фіксуватися протез. Зуби, призначені під опори, треба вибирати дуже ретельно, щоб не перевантажити їх під час експлуатації протеза, інакше можна пошкодити опорно-утримує апарат, а згодом зуби можуть розхитатися і випасти.

Протезування зубів необхідно, адже воно дозволяє виправити не тільки естетичний вигляд людини, але захищає його здоров'я. Вчасно не поставлені протези можуть стати причиною серйозних проблем: викривлення інших зубів і оголення коренів.
Неправильна жувальна навантаження при втраті навіть одного зуба здатна заподіяти величезні труднощі в майбутньому. Зуби почнуть незабаром зміщуватися, руйнуватися, ставати слабкими і випадати один за одним. Чим більше втрат зубів, тим більше проблем з жуванням. Непідготовлена, погано пережованої їжа здатна викликати проблеми в травній системі. Протезування дозволяє встановити втрачені зуби без болю в короткі терміни, тим самим позбавивши Вас від багатьох проблем в майбутньому.

Не варто відкладати відвідування лікаря-стоматолога на потім. У стоматологічній клініці Vitasan наші фахівці застосовують найсучасніші методики протезування та імплантації зубів. Ми допоможемо Вам забути про проблему відсутніх зубів раз і назавжди.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти