Стерилізація

Ми використовуємо найсучасніше обладнання, щоб виконувати всі міжнародні стандарти лікування зубів. Зараз гостро стоїть питання про стерилізацію в стоматології.

Не Не секрет, що в стоматологічному кабінеті дуже високий ризик інфікування вірусними захворюваннями шляхом неякісно простерилізованого інструментарію, а особливо наконечниками, які в більшості випадків дезінфікуються шляхом протирання серветкою, змоченою в дезраствор. 

 

   

  

Ми одні з небагатьох в г. Одесса, хто виробляє стерилізацію наконечників в автоклаві індивідуально для кожного пацієнта. Для цього ми використовуємо автоклав Sirona DAC UNIVERSAL (Німеччина). Цей автоклав є новітньою розробкою німецьких виробників. Він дозволяє в найкоротші терміни провести повний цикл стерилізації наконечників. Завдяки даному апарату - здоров'я наших пацієнтів в безпеці.

 

 

  

Наші співробітники дотримуються всі протоколи стерилізації інструментарію. Використані інструменти проходять стерилізацію в автоклаві SIRONA DAC Professional (Німеччина). Цей автоклав призначений для стерилізації інструментів після будь-яких стоматологічних маніпуляцій, в тому числі і хірургічних.

 

  

Після стерилізації всі інструменти запаковуються в стерильні пакети за допомогою апарату MELAseal 100. Якісно запаковані інструменти зберігаються абсолютно стерильними аж до моменту їх використання. Інструменти роздруковуються безпосередньо перед кожним пацієнтом.