Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

1650

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Пародонтоз - це важке хронічне захворювання тканин, що оточують зуб. Воно може розвиватися як самостійне захворювання, або може бути ускладненням після не лікувального гінгівіту і пародонтиту. Характеризується практично безсимптомним тривалим перебігом. Найголовнішою загрозою пародонтозу є раннє розхитування і випадання абсолютно здорових зубів, тому дуже важливо це запобігти якомога раніше. Якщо Ви виявили у себе хоча б один із симптомів даного захворювання, необхідно терміново звернутися до стоматолога і почати лікування пародонтозу в нашої клініці в Одесі.

Лікування пародонтозу

Симптоми:

  • Оголення коренів зубів
  • Рухливість зубів
  • Сверблячка і дискомфорт в яснах, зміна її кольору (стає більш блідою)
  • Зміна положення зубів (наприклад, зуби почали висуватися вперед)
  • Підвищена чутливість зубівоява проміжків між зубами
  • Повышенная чувствительность зубов

Лікування

Лікування пародонтозу

У центрі стоматології Vitasan в Одесі лікарі застосовують сучасні методики лікування пародонтозу. Ціна лікування залежить від стадії захворювання, а також гігієнічного стану порожнини рота пацієнта. Вартість Ви зможете дізнатися після консультації лікаря-стоматолога в нашій клініці на Таїрова. Лікарю необхідно здійснити огляд, виконати рентгенологічне дослідження, можливо, знадобиться зняття зліпків щелеп і консультація суміжних спеціалістів. Після цього складається докладний план терапії. Лікування пародонтозу недорого можливо, якщо звернутися до стоматолога за допомогою якомога раніше.

Це захворювання є хронічним і його можливо лише призупинити. Для цього необхідно усунути фактори, що впливають на його прогресування. Основна причина подальшого розвитку пародонтозу - наявність над і поддесневого зубного каменю, а також значне скупчення зубного нальоту. Тому першим етапом лікування в центрі стоматології Vitasan в Одесі завжди є проведення професійної гігієни порожнини рота в поєднанні з кюретажем, якщо це необхідно

Лікування пародонтозу

Кюретаж - це процедура видалення зубного каменю, який розташований під яснами. Його неможливо видалити в ході процедури стандартної профгігієни. Кюретаж виконується за допомогою спеціальних інструментів - кюрет Грейсі. Вартість цієї процедури визначається тяжкістю захворювання. Так само ціна залежить від кількості підясневих зубних відкладень.

Подальші етапи лікування індивідуальні і залежать від клінічної картини і точного діагнозу пацієнта. Ви можете бути впевнені, що в центрі стоматології Vitasan лікарі докладуть максимальних зусиль для того, щоб Ви ще довго могли насолоджуватися своєю здоровою усмішкою.

Ми завжди раді чути позитивні відгуки від наших пацієнтів, тому що Ваша подяка - це головний показник нашого успіху!

 

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти