Зубна вкладка

Зубна вкладка - це мікропротез, який відновлює дефект коронкової частини зуба. Це, по суті, та ж пломба, але виготовлена в лабораторії зубним техніком. Така мікроконструкції є довговічною, міцною і не змінюється в кольорі з часом, на відміну від звичайної пломби. Це особливо важливо в разі усунення дефектів передніх зубів.

Вкладка на зуб володіють високими естетичними властивостями і є біосумісними. Вони виготовляються з композитного матеріалу (з того ж, що і звичайна пломба), кераміки або зі сплавів металу (золота, платини, срібно-паладієвий, кобальтохромового сплави). Вибір матеріалу здійснює лікар-стоматолог, залежно від ціни і клінічної ситуації. У клініці стоматології Vitasan в Одесі фахівці беруть до уваги всі побажання клієнтів у виборі матеріалу конструкції, проте в першу чергу важливо враховувати всі показання до застосування того чи іншого матеріалу.

Види зубних вкладок:

  • Для відновлення коронкової частини зуба


    Відновлює частина коронки і є самодостатньою реставрацією. Покриття коронкою не потрібно. Дана конструкція є прекрасною альтернативою відновленню дефекту за допомогою пломб.

  • Штифтово-культевая (внутрішньокореневого)

    Застосовується для лікування сильно зруйнованих зубів. Складається з двох частин: кореневої і коронкової. Коренева частина виглядає як штифт і фіксується в кореневому каналі. Коронкова частина виконується в формі кукси і є опорою для штучної коронки. Установка штифтово-культевой конструкції, з подальшим виготовленням коронки - це найбільш сучасний, надійний і правильний метод відновлення сильного руйнування.

Чому вкладка, а не пломба?

  • Зубна вкладка більш довговічна і міцніше. Стираемость під час жування відсутня.
  • Зубна вкладка прекрасно відновлюють дефекти бічних (контактних) поверхонь. Повторити подібне за допомогою композиту в порожнині рота практично неможливо. Ідеального результату може досягти тільки зубний технік.
  • Вкладка на зуб має високу естетичністю, особливо в разі керамічних реставрацій.

У клініці стоматології Vitasan в Одесі на Таїрова стоматолог створює докладні фото в процесі роботи. Так наші пацієнти можуть брати участь в ході лікування і чітко розуміти необхідність всіх маніпуляцій. Ми вдячні нашим клієнтам за численні позитивні відгуки про роботу лікарів центру Vitasan і завжди намагаємося стати ще краще, щоб не переставати Вас радіти!