Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Хірургічна стоматологія - це спеціальність, яка практикує різні методи лікування. Нині функції лікаря-хірурга не обмежуються тільки видаленням, а спрямовані на максимальне збереження зуба. Для цього нерідко прибігають до зубозберігаючих операцій. До таких відноситься апікальна мікрохірургічна резекція верхівки кореня і регенерація тканин пародонту препаратом Emdogein. Окрім перерахованих раніше операцій, в нашій клініці проводять операції по пластиці ясен і вуздечки губи, а так само видалення екзостозу.

Апікальна мікрохірургічна резекція верхівки кореня

Резекція верхівки кореняЦе мікрохірургічна операція спрямована на збереження зуба шляхом видалення осередку інфекції з кореня зуба і герметичного пломбування каналу з боку кістки. Таку операцію проводять у разі, якщо зуб був якісно пролікований, але запалення не сходить, а також, якщо в зубі з проблемними каналами великий штифт і його "витягання" може значно пошкодити сам зуб. Така операція проводиться під мікроскопом і по поліпшеному протоколу, який збільшує успішність лікування на 90%.

Зазвичай на наступний день у пацієнтів спостерігається невеликий набряк, який через 3 дні починає поступово спадати. Через 6-7 днів після операції необхідно з'явитися на контрольний огляд і зняття швів. Наступний огляд і контрольний рентген проводяться через 6 місяців.

Однак не кожен зуб можна прооперувати таким чином. Наприклад, 7-і та 8-і зуби (останні і передостанні) знаходяться дуже далеко і, найчастіше, ми пропонуємо альтернативні способи їх лікування.

Регенерація тканин пародонта препаратом Emdogein

Емдогейн є препаратом з біологічним складом, який стимулює відновлення як твердих так і м'яких тканин, втрачених в результаті захворювань пародонту.
У великій кількості досліджень, а саме більше 40 клінічних випробувань, які складаються із 1800 внутрішньокісткових пародонтологічних ускладнень, було достовірно доведено, що препарат Емдогейн є вкрай ефективним відновлюючим і стимулюючим засобом для зростання в м'яких і твердих тканин. В середньому через рік після проходження лікування у лікаря-стоматолога з використанням Емдогейна при рентгелогічному дослідженні середні показники росту твердої і м'якої тканини становить 60-70%.

Даний препарат є повністю безпечним і в його склад входить група протеїнів, які стимулюють відновлення формування підтримують зуб тканин (пародонту). Емдогейн є посередником при формуванні позаклітинного цементу кореня зуба, що забезпечує відмінну основу для побудови всіх необхідних тканин, що беруть участь в пародонтальному прикріплення. При цьому відтворюється структура і функція пародонту.

Видалення зуба

Видалення зубаНезважаючи на те, що в даний час хірургічна стоматологія спрямована на максимальне збереження зуба, видалення зубів дуже поширена операція. Проводиться вона в разі, якщо лікування зуба не ефективно.

В яких випадках видаляють зуби?

  1. При загостренні хронічного періодонтиту, коли вогнище запалення неможливо ліквідувати;
  2. У разі ризику запалення і утворення кісти;
  3. Видалення необхідно, якщо зуб травмує м'які тканини порожнини рота, язику, ясен;
  4. При сильно зруйнованому карієсом зуба і запущеному пародонтиті;
  5. При неправильному зростанні зуба;
  6. Так само можливе видалення зуба мудрості, який не повністю видно на поверхні.

Видалення зуба - це розділ хірургічної стоматології та після нього може виникнути ряд ускладнень. Але, так як в нашій клініці операції проводяться висококваліфікований стоматолог хірург - ризик виникнення ускладнень зводиться до мінімуму.Удаленіе зуба - це розділ хірургічної стоматології та після нього може виникнути ряд ускладнень. Але, так як в нашій клініці операції проводяться висококваліфікований стоматолог хірург - ризик виникнення ускладнень зводиться до мінімуму.

Видалення екзостозу

Екзостоз - це кістковий або хрящовий наріст, який може перешкоджати майбутньої установки імплантатів і знімних протезів. Лікування цієї проблеми полягає лише у видаленні екзостозу. В ході операції видаляються всі зайві кісткові або хрящові виступи, а поверхня ротової порожнини вирівнюється. Для проведення операції найчастіше використовується місцева анестезія.

Буває, що екзостоз з'являється після видалення зуба, кісткова тканина не згладжується, тим самим провокуючи новоутворення. Видалення наростів не завжди є обов'язковою мірою, але вона необхідна якщо: у наросту занадто великий розмір і надмірна швидкість збільшення; присутні дискомфорт і больові відчуття, косметичні дефекти; в разі планування протезування.

Імплантація

ІмплантаціяПісля видалення наші лікарі обов'язково проконсультують Вас щодо майбутньої імплантації.

Імплантати - це встановлені в кістку щелепи штучні коріння, виготовлені переважно з титану. Після завершення всіх етапів імплантації та приживлення імплантату в кістки виконується протезування на імплантатах (вставка одного зуба). Залежно від клінічної ситуації в порожнині рота на імплантати кріплять штучні коронки, мостоподібні конструкції або повні протези. Таким чином, імплантати дозволяють повністю відновити зубний ряд і жувальну ефективність.

Пластика ясен

Пластика ясенПластика ясна або гінгівопластика - це операція по зміні, корекції або відновленню ясенного контуру. Така процедура проводиться за медичними показаннями або в косметичних цілях. Операція дозволяє наростити відсутній обсяг тканини або «прибрати» зайвий. Гінгівопластика дозволяє виправити зону одного / декількох зубів або ж всього зубного ряду; проводиться як на нижніх, так і на верхніх щелепах. Бувають випадки коли ясенний контур нерівний - вище у одних зубів, нижче у інших - проводиться косметологічна гінгівопластика. Якщо верхня ясна в зоні посмішки занадто коротка, то в таких випадках потрібно її нарощування; якщо ясенний край закриває частину зубної тканини, через що зуби здаються дрібніше, або занадто низько виступає під верхньою губою - фахівець видалить «надлишки» тканин.

Терміни загоєння залежать від людини і від виду втручання - часто, відновлення займає один тиждень, але буваю випадки відновлення займає 2-3 тижні. Набряк спадає протягом тижня іноді трохи довше. Під час відновлення ясен зуби можуть трохи хитатися, також може спостерігатися підвищена чутливість, але ці симптоми будуть пропадати в міру загоєння ясен. Обов'язково під час реабілітації після операції потрібно строго дотримуватися рекомендацій які вам дав лікар-стоматолог. Рекомендації не є загальними і в кожному окремому випадку рекомендації можуть відрізнятися.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти