Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ми надаємо наступні послуги пародонтологической допомоги:

Лікування ясен в Одесі і в Україні вкрай актуально. Практично всі люди страждають тим чи іншим захворюванням пародонту, але лише деякі пацієнти дійсно усвідомлюють дану проблему і звертаються до стоматолога. Ціна, яку найчастіше доводиться заплатити в запущених випадках - випадання здорових зубів. У стоматологічній клініці Vitasan в Одесі лікарі виконують лікування всіх видів хвороб ясен, застосовуючи багаторічний досвід і дороге німецьке обладнання.

Головні ознаки проблем з яснами:

  • Кровоточивість
  • Неприємний запах з рота
  • Зуд и дискомфорт в деснах
  • Зміна зовнішнього вигляду ясна (форми або кольору, збільшення в розмірі)
  • Зуби можуть почати хитатися, але не болять
  • Оголення шийок зубів

Якщо Ви виявили у себе хоча б один з перерахованих вище ознак захворювання - Вам варто негайно звернутися до лікаря-стоматолога, тому що раннє виявлення пародонтологической проблеми є одним з найважливіших факторів, що впливають на результат терапії! Стоматологічний центр Vitasan в Одесі на Таїрова оснащений найсучаснішим німецьким обладнанням високої вартості для ранньої діагностики всіх найпоширеніших захворювань порожнини рота.

Ми здійснюємо лікування в кілька етапів

  1. Заповнення пародонтологической карти
  2. Проведення стандартної професійної гігієни порожнини рота
  3. Проведення закритого кюретажу - видалення поддесневого зубного каменю (здійснюється тільки при наявності показань)

Детальніше з кожним етапом Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням в назві етапу.

Як розвивається пародонтологическое захворювання?

Лікування ясен

Пародонтологія - це наука, що вивчає хвороби пародонту. Всі тканини, що оточують зуб і тим самим забезпечують його фіксацію в кістки щелепи, носять назву - пародонт. До 98% дорослого населення в світі скаржаться на проблеми з яснами, які є основною причиною втрати здорових зубів у осіб старше 40 років.

Існує багато причин, що впливають на розвиток даної проблеми, але найчастішою є неправильна гігієна порожнини рота. До елементарним правилам щоденної гігієни порожнини рота кожної дорослої людини чистка зубів (не менше двох разів на день протягом двох хвилин), а також використання додаткових аксесуарів - нитки, йоржики, іригатори, спеціальні щітки, які Вам може призначити стоматолог. Якісний ранковий і вечірній догляд за зубами займе не більше 5 хвилин, але в результаті Ви забудете про проблеми кровоточивості, запалення і навіть карієсу.

На жаль, сьогодні вартість лікування в приватній стоматології в Одесі є недешевим задоволенням. Тим більше це стосується запущених хвороб. Ціна в таких випадках зовсім не радує клієнтів. Саме тому в клініці стоматології Vitasan фахівці завжди пояснюють своїм пацієнтам важливість раннього звернення до лікаря. Чим раніше буде поставлений правильний діагноз, тим приємніше буде ціна. Раніше виявлення стоматологічних проблем є запорукою недорого, але головне - успішного їх вирішення.

Правильна гігієна - це найдешевший спосіб зберегти свої зуби на довго здоровими!

 

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти