Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Давайте знайомитись

Стоматологічна клініка Vitasan

Про нас
 • Сімейна стоматологічна клініка Vitasan
 • Сімейна стоматологічна клініка Vitasan
 • Сімейна стоматологічна клініка Vitasan
 • Сімейна стоматологічна клініка Vitasan
Наше обладнання

Ми використовуємо у своїй роботі

Обладнання
Сімейна стоматологія Vitasan у цифрах
 • 20

  років роботи

 • <10000

  здорових клієнтів

 • 235

  чисток за 2022 рік

 • 514

  протезів було встановлено у 2022 році

 • 1867

  пломб встановлено у 2022 році

 • 73

  дитину вилікували за 2022 рік

Відгуки

Дякуємо, що довіряєте нам

Усі відгуки
Блог

Читайте актуальні та свіжі матеріали від нашої команди

Усі статті

Стоматологічна клініка Одеса - Vitasan 

Шановний пацієнт, ми раді вітати Вас на сайті нашої стоматологічної клініки!

Стоматологія клініка Одеса – це потрібна медична галузь. Кожна людина хоч раз у житті записувалася на прийом до стоматолога, проте не всі дантисти можуть надати кваліфіковану стоматологічну допомогу. Дуже складно вибрати фахівця, який зможе провести якісне лікування та знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У нашу клініку приходять усією родиною, ми приділяємо особливу увагу нашим маленьким пацієнтам і робимо все, щоб вони не злякалися і із задоволенням ходили до лікаря стоматолога. У нашій сімейній стоматологічній клініці працюють не лише найкращі висококласні стоматологи Одеси, а й просто чудові люди. Ваш вірний друг сімейна стоматологія Одеса – клініка Vitasan.

Vitasan Одеса стоматологія – приватний медичний центр є багатопрофільною стоматологічною клінікою

У стоматологічній клініці Vitasan оказывается следующий комплекс услуг:

 1. лікування:

 2. Всі види протезування

 3. Всі види відбілювання зубів

 4. Весь спектр профілактичних і діагностичних послуг

 5. Сімейний зубний стоматолог

 6. Невідкладної швидкої стоматологічної допомоги при гострому зубному болю

 7. Естетична стоматологія

Дуже часто пацієнти записуються на прийом до лікаря тоді, коли відчувають зубний біль, або вже в дуже запущених випадках. У нашому центрі дантисти надають невідкладну допомогу, приймаючи пацієнта на найближчий вільний час. Кращі результати можна отримати, почавши лікування завчасно. Це ж стосується і ціни - недорого вилікувати запущене захворювання навряд чи вдасться. Стоматологи клініки Vitasan в Одесі рекомендують своїм пацієнтам записуватися прийом не рідше, ніж раз на півроку з метою планового огляду. В процесі огляду зубний лікар використовує спеціальну камеру, фотографуючи стан зубів для демонстрації пацієнтові. Всі фото, зроблені в процесі роботи в нашій клініці, доктор віддає пацієнтові.

Фото ваших зубів це ще не все. Наша зубна клініка робить своїм пацієнтам повний 3D відбиток усієї вашої щелепи за допомогою новітнього інтраорального сканера Primescan від Dentsply Sirona. Ви зможете побачити на екрані 3D модель усієї щелепи, на якій видно всі ваші проблеми. Наша стомат клініка робить такі відбитки на початковому етапі роботи над вашими зубами і наприкінці, і Ви наочно можете побачити результат виконаної роботи. Докладніше про те, як ми робимо 3D макет зубів, можете ознайомитися.

Ще одне важливе питання в стоматології, яке хвилює кожного пацієнта - це ціна. Ми не рекомендуємо нашим пацієнтам фахівців, які пропонують дешеві стоматологічні послуги. У зв'язку з тим, що хороші матеріали та обладнання дуже дорогі, запропонувати якісне лікування у приватній стоматологічній клініці недорого неможливо. Вибираючи дешеву стоматологію, Ви повинні розуміти, що фахівець буде економити на матеріалах і якості. Навіть в державних лікарнях і поліклініках в Одесі лікування зубів є платним. Приватна стоматологічна клініка Vitasan це якісні матеріали, стерилізація та звичайно якісне лікування, яке прослужить довгі роки.

На жаль, з огляду на той факт, що ціни в поліклініці значно нижче середнього рівня, доктор навряд чи зможе виконати терапію хорошими дорогими препаратами. У сімейній клініці стоматології Vitasan в Одесі закуповуються тільки кращі якісні матеріали світових відомих брендів. Доктора працюють на новітньому обладнанні фірми SIRONA (Німеччина). Найважливіший кабінет в нашому центрі - стерилізаційна, де дезінфекція та стерилізація проводиться на інноваційному обладнанні, що вкрай важливо в стоматології. Ми забезпечуємо своїм пацієнтам гарантовану безпеку. Ціни в приватній стоматології Vitasan обгрунтовані високою якістю робіт, а також безпекою.

Чому пацієнти вибираю сімейну стоматологію Vitasan?

  • Перше, на що звертають увагу наші пацієнти, це сучасне та дороге обладнання. У нашій клініці не все обладнання німецького виробника Sirona. Бренд Sirona є преміальним і високоякісним німецьким стоматологічним обладнанням.
  • У своїй роботі сімейна стоматологія Одеса Vitasan не використовує низькоякісні китайські витратні матеріали.
  • Дослідні зубні лікарі. Це один із найважливіших пунктів, наші зубні лікарі мають велику кількість сертифікатів про проходження курсів та підвищення кваліфікації. Наші зубні лікарі відвідують від 2 до 4 семінарів на рік багато семінарів в інших країнах. Що дозволяє застосовувати у своїй роботі найсучасніші методи лікування, переймати досвід у закордонних колег.
  • Порядність та якість. Ми відповідаємо за якість робіт та даємо гарантію на роботу. З цієї причини ми не нав'язуємо нічого зайвого, ми робимо тільки те, що зробити необхідно для якісного і правильного лікування.

З огляду на все вищевикладене якщо ви хочете отримати якісне та сучасне лікування, то сімейна стоматологія Vitasan в Одесі це правильний вибір.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з прайсом, записатися на прийом до стоматолога.

Запис також здійснюється за телефоном: (068) 218-39-73(063) 742-40-79(050) 544-19-70

Знайти нас Ви можете за адресою: м Одеса, р-н Таїрова, вул. Ільфа і Петрова 43/1, 2 поверх.

Переваги клініки Vitasan:

100% гарантія безпеки
і стерильності

Індивідуальна стерілізація
для кожного пацієнта

Безболісність маніпуляції

Широкий спектр послуг

 

Сучасне обладнання,
техніка, інноваційні
матеріали

Індивідуальний комплексний
підхід до кожного
пацієнта

Гарантії на всі види робіт

Високий рівень
кваліфікації лікарів

 
+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти