Лікування ясен  Лікування зубів  Протезування зубів
Професійна гігієна Відбілювання зубів

Стоматологічна клініка в Одессі - Vitasan 

Шановний пацієнт, ми раді вітати Вас на сайті нашої стоматологічної клініки!

Сьогодні стоматологія Одеса - це популярна медична галузь. Кожна людина хоч раз у житті записувалась на прийом до стоматолога, проте не всі дантисти можуть надати кваліфіковану стоматологічну допомогу. Дуже складно вибрати фахівця, який зможе провести якісне лікування і знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У нашій клініці працюють не тільки кращі висококласні стоматологи Одеси, але і просто чудові люди. Ваш вірний друг стоматологія Одеса-клініка Vitasan.

Стоматологія Одеса це приватний медичний центр Vitasan є багатопрофільною стоматологічною клінікою в м Одеса.

Здесь оказывается следующий комплекс услуг:

  1. лікування:

  2. Всі види протезування

  3. Всі види відбілювання зубів

  4. Весь спектр профілактичних і діагностичних послуг

  5. Послуги сімейного лікаря-стоматолога

  6. Послуги невідкладної швидкої стоматологічної допомоги при гострому зубному болю

  7. Послуги естетичної стоматології

Дуже часто пацієнти записуються на прийом до лікаря тоді, коли відчувають зубний біль, або вже в дуже запущених випадках. У нашому центрі дантисти надають невідкладну допомогу, приймаючи пацієнта на найближчий вільний час. Кращі результати можна отримати, почавши лікування завчасно. Це ж стосується і ціни - недорого вилікувати запущене захворювання навряд чи вдасться. Стоматологи клініки Vitasan в Одесі рекомендують своїм пацієнтам записуватися прийом не рідше, ніж раз на півроку з метою планового огляду. В процесі огляду лікар використовує спеціальну камеру, фотографуючи стан зубів для демонстрації пацієнтові. Всі фото, зроблені в процесі роботи в нашій клініці, доктор віддає пацієнтові.

Ще одне важливе питання в стоматології, яке хвилює кожного пацієнта - це ціна. Ми не рекомендуємо нашим пацієнтам фахівців, які пропонують дешеві стоматологічні послуги. У зв'язку з тим, що хороші матеріали та обладнання дуже дорогі, запропонувати якісне лікування в приватному кабінеті недорого неможливо. Вибираючи дешеву стоматологію, Ви повинні розуміти, що фахівець буде економити на матеріалах і якості. Навіть в державних лікарнях і поліклініках в Одесі лікування зубів є платним.

На жаль, з огляду на той факт, що ціни в поліклініці значно нижче середнього рівня, доктор навряд чи зможе виконати терапію хорошими дорогими препаратами. У клініці Стоматології Vitasan в Одесі закуповуються тільки кращі якісні матеріали світових відомих брендів. Доктора працюють на новітньому обладнанні фірми SIRONA (Німеччина). Найважливіший кабінет в нашому центрі - стерилізаційна, де дезінфекція та стерилізація проводиться на інноваційному обладнанні, що вкрай важливо в стоматології. Ми забезпечуємо своїм пацієнтам гарантовану безпеку. Ціни в приватній стоматології Vitasan обгрунтовані високою якістю робіт, а також безпекою.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з прайсом, записатися на прийом до стоматолога.

Запис також здійснюється за телефоном: (068) 218-39-73(063) 742-40-79(050) 544-19-70

Знайти нас Ви можете за адресою: м Одеса, р-н Таїрова, вул. Ільфа і Петрова 43/1, 2 поверх.

Переваги клініки Vitasan:

100% гарантія безпеки
і стерильності

Індивідуальна стерілізація
для кожного пацієнта

Безболісність маніпуляції

Широкий спектр послуг

 

Сучасне обладнання,
техніка, інноваційні
матеріали

Індивідуальний комплексний
підхід до кожного
пацієнта

Гарантії на всі види робіт

Високий рівень
кваліфікації лікарів

 
Зворотний дзвінок