Лікування пульпіту

Карієс, здавалося б, дуже поширене і досить невинне захворювання, що зустрічається практично у кожного. Однак мало хто знає, що карієс страшний своїми ускладненнями, тому що коли мікроорганізми подолали всі тверді тканини зуба, вони потрапляють в його порожнину, де розташований судинно-нервовий пучок - пульпа. Добравшись до пульпи, мікроби викликають її запалення, тобто пульпіт. Відвідуйте стоматологічну клініку Vitasan мінімум раз на пів року і тоді, до лікування пульпіту справа зовсім і не дійде.

Симптоми пульпіту

Постійні ниючі болі, що виникають без явного дії подразника (їжа, накусиваніе і т.п.), головний біль, підвищення температури тіла, слабкість. Важливо розуміти, що якщо біль пройшов - це не означає, що проблема вирішилася сама собою, а означає лише те, що захворювання перейшло в іншу форму або стадію. Недорого можливо вилікувати лише початкові прояви пульпіту, а в запущених випадках вже потрібен великий і витратний обсяг втручань. Тому при перших же симптомах необхідно звернутися до стоматолога.

Лікування

Полягає в депульпірованіі (тобто видаленні пульпи). Далі доктор виконує антимикробно-інструментальну ендодонтичного обробку кореневих каналів, з подальшою їх пломбуванням. Робота з кореневими каналами вимагає високої кваліфікації лікаря стоматолога, тому що це дуже складний і трудомісткий процес. Від того, наскільки якісно буде виконано лікування пульпіту, залежить подальший прогноз зуба.

 

У клініці Vitasan в Одесі фахівці застосовують сучасні технології та методики, в тому числі використовуючи SAF - систему.

Доктора в центрі стоматології Vitasan працюють тільки в бінокуляри зі збільшенням від 2,5 раз і вище. Використання спеціальної оптики вкрай необхідно, тому що дуже часто є додаткові або приховані кореневі канали, які неможливо побачити неозброєним оком - в 95% одноканальний зуб може виявитися трьохканальним.

Дуже часто кореневі канали бувають викривлені, або занадто вузькі, що значно ускладнює процес депульпірованія. У клініці стоматології Vitasan на Таїрово лікування кореневих каналів проводиться під рентгенологічним контролем, що особливо важливо, якщо є додаткові канали.

Ще один незамінний апарат в ендодонтії в Vitasan в Одесі - це інноваційний мультифункціональний ендодонтичний мікромотор з вбудованим апекслокатором фірми Sirona (Німеччина), який отримав позитивні відгуки від кращих лікарів з усього світу. Даний апарат дозволяє швидко і ефективно обробляти канали, при цьому спеціальні вбудовані датчики повністю контролюють роботу інструменту на всій протяжності кореневого каналу, що значно підвищує безпеку роботи і виключає можливість перфорації корню.

 

Якісне пломбування кореневих каналів є найбільш важливим етапом ендодонтичного лікування. Для пломбування каналів ми застосовуємо апарат Вee Fill Pack для тривимірного заповнення кореневих каналів термопластичному гуттаперчей, що відповідає вимогам європейських стандартів лікування. Даний апарат нагріває пломбувальний матеріал до зазначеної температури, що дозволяє йому проникати навіть в самі дрібні відгалуження кореневого каналу.