Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Стоматологічна клініка Vitasan пропонує кілька видів відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів в Одесі є найбільш популярною стоматологічної процедурою. І не дарма, адже білосніжна посмішка - ознака краси і здоров'я. Дана процедура є дуже делікатною, у кожної людини своє уявлення про те, наскільки білими повинні бути зуби. Також завжди дуже важливо для пацієнтів, скільки коштує знайти білосніжну усмішку. Наші лікарі індивідуально для кожного клієнта підбирають найбільш безпечний, ефективний і недорогий за вартістю спосіб відбілювання. У клініці стоматології Vitasan в Одесі білосніжна посмішка - це розкіш, доступна кожному.

 

У центрі Vitasan виконуються наступні види відбілювання зубів:

 

Домашнє відбілювання

Домашнє відбілювання є сьогодні найбільш популярним і прийнятним за вартістю. Ми отримуємо величезну кількість позитивних відгуків від наших клієнтів, які використовують домашній спосіб відбілювання. Це швидко, не займає багато часу, можна проводити в зручний для себе час, але найголовніше - ефект від курсу процедур триває дійсно дуже довго. Стоматолог знімає зліпки щелеп пацієнта і передає їх в зуботехническую лабораторію для виготовлення індивідуальних кап. На наступний день клієнт приходить в клініку за готовими капами і набором професійних відбілюючих гелів. Будинки необхідно вносити невелику кількість гелю в капу і одягати на рекомендований стоматологом час. Якщо немає підвищеної чутливості зубів - Ви можете спокійно одягати таку капу на ніч. Тривалість курсу - 2 тижні. Ціна залежить від тривалості курсу.

Офісне відбулювання

Офісне відбілювання проводиться в стоматологічному кріслі. Лікар наносить професійний гель на зуби. Тривалість процедури - близько 30 хвилин. Тривалість курсу підбирається індивідуально, в середньому він становить 2-3 процедури. Багато хто віддає перевагу цю процедуру, тому що хочуть домогтися бажаного ефекту миттєво, проте ми не рекомендуємо її тим людям, у яких присутня підвищена чутливість. Ціна даної процедури залежить від кількості сеансів.

Енловідбілування

Ендоотбеліваніе виконується строго за призначенням лікаря. Показанням для проведення даної процедури є потемніння зуба зсередини. Це може статися внаслідок неякісного ендодонтичного лікування, травм і ін. Лікар наносить спеціальний гель на внутрішні стінки зуба. Тривалість сеансу і ціна розраховуються індивідуально в кабінеті стоматології Vitasan в Одесі на Таїрова, в залежності від клінічної ситуації.

Протипоказання до проведення відбілювання зубів:

  • Наявність реставрацій, пломб, ортопедичних конструкцій в області центральних зубів (після процедури може виникнути невідповідність кольору реставрації з новим кольором емалі)
  • Алергія компоненти відбілюючих гелів
  • Вагітність і годування груддю
  • Не рекомендується до 18 років

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти