Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

500

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Послуга ендоотбеліваніе зубів відбілювання виконується суворо за показаннями. Найчастіше лікар рекомендує застосування ендоотбеліваніе зубів в разі, якщо сталося потемніння внутрішніх тканин зуба. В такому випадку послуги офісного або домашнього відбілювання не будуть максимально ефективні, а можуть бути використані тільки як допоміжний засіб. Внутрішнє потемніння відбувається після травми в минулому, або після лікування кореневих каналів.

У разі лікування каналів, зуб може бути пофарбований пломбувальних матеріалів, яким вони були запломбовані, а також внаслідок хронічного запального процесу через неякісне ендодонтичного лікування в минулому. Процедура ендоотбеліваніе зубів допомагає повернути природний колір, не впливаючи при цьому на здоров'я зуба.

Методика

  • Для досягнення найбільш ефективного і довгострокового результату важливою умовою є проведення чистки або професійної гігієни порожнини рота в кріслі у стоматолога. Частка також дозволить зберегти надовго здоров'я Вашої посмішки. Під час цієї процедури лікар використовує професійні засоби для видалення пігментації і нальоту з поверхні емалі. Технологія застосування ультразвуку дозволяє безпечно виконати видалення каменя. У разі, якщо виявлено поддесневой камінь, крім чистки необхідно додатково виконати закритий кюретаж.

 

  • Зміна кольору найчастіше є ознакою наявності інфекції в кореневому каналі. Стоматологи клініки Vitasan рекомендують виконати переліковування каналів з подальшим виконанням процедури ендодонтичного відбілювання. Таким чином ми можемо досягти ідеального результату нашої роботи.

 

 

  • Даний метод освітлення полягає в нанесенні на його внутрішні стінки гелю. Загальна тривалість перебування гелю в порожнині зуба і кількість курсів процедури визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

 

 

  • Після досягнення бажаного кольору стоматолог відновлює зуб за допомогою пломби або вкладки, в залежності від клінічної ситуації.

 

 

 

Противопоказання

  • Погана гігієна порожнини рота: наявність твердих і м'яких зубних відкладень, запалення ясен, що вимагає лікування.
  • Наявність карієсу
  • Наявність реставрацій, пломб, ортопедичних конструкцій (тому що освітлюється тільки емаль, після проведення процедури може виникнути невідповідність кольору реставрації з її новим кольором)
  • Наявність алергічних реакцій на перекис водню або інші компоненти гелюВагітність і годування груддю, так як дослідження на цій групі пацієнтів не проводилися
  • Не рекомендується до 18 років

Фахівці клініки Vitasan в Одесі допоможуть повернути красу Вашим зубам навіть в найскладніших випадках. Ми робимо посмішки яскравіше!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти