Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


У стоматологічній клініці Vitasan ми надаємо наступні послуги професійного чищення зубів

У клініці Vitasan в Одесі професійна гігієна порожнини рота завжди є першим етапом лікування будь-якого пацієнта. Професійне чищення зубів Одеса, це важливий етап у становленні вашої красивої і здорової усмішки. На жаль, мало хто приділяє належну увагу правильному чищенню зубів. Але ж доведено, що якісний догляд прямо пропорційний здоров'ю всієї зубощелепної системи. Наші пацієнти знають, що професійна чистка зубів Одеса в стоматологічному кріслі коштує недорого в тому випадку, якщо дотримується якісний догляд вдома. Ціна, в першу чергу, залежить від кількості зубного каменю і м'якого нальоту. Відомо, що у дітей все звички від дорослих. Тому ми завжди нагадуємо клієнтам про важливість правильної гігієни та раннього привчання до неї дітей. Чим раніше ми почнемо ретельно доглядати за зубами, тим менше будемо займатися їх лікуванням в майбутньому.

Етапи процедури:

 1. Скейлинг

  Цей етап полягає у видаленні наддесневого каменю при цьому використовуємо спеціальний інструмент ультразвуковий скейлер. У нашій стоматології доктора використовують новітнє німецьке обладнання високої вартості з повним контролем потужності ультразвукової хвилі для якісної чистки зубів.

   
 2. Полірування

  На даному етапі стоматолог за допомогою щіточок в поєднанні зі спеціальними пастами ідеально відполірувати всі поверхні зубів і видаляє м'який наліт.

   
 3. Навчання правильному догляду за порожниною рота в домашніх умовах

  Цей етап ми вважаємо найважливішим. Доктор виконує комплексний гігієнічний догляд і очищає ті поверхні зубів, які людині складно ідеально очистити в домашніх умовах. Але якісного результату від даної процедури можна домогтися тільки в разі злагодженої роботи лікаря і пацієнта.

  Процедура стандартної профгігієни забезпечує видалення тільки наддесневого камня. При наявності у пацієнта поддесневого каменю додатково застосовується кюретаж зубоясенних кишень.

 

У центрі приватної стоматології Vitasan в Одесі на Таїрова доктора здійснюють професійне чищення зубів у відповідності до європейських стандартів. Клініка оснащена новітнім німецьким обладнанням, завдяки якому здійснюється гарантована безпека всіх стоматологічних маніпуляцій. Якість наших робіт підкріплено безліччю позитивних відгуків наших клієнтів, які на своєму досвіді переконалися у високій якості надаваних нами послуг. Ціна комплексної гігієнічної процедури залежить від того, скільки зубного каменю у пацієнта, а також від складності роботи. Вартість завжди буде нижче, якщо пацієнт якісно виконує чистку в домашніх умовах.

Ми рекомендуємо нашим пацієнтам мінімально раз на півроку проходити процедуру профгігієни порожнини рота. Це знизить ризик виникнення карієсу, запальних захворювань ясен, а також надовго збереже Вашу посмішку красивою і білосніжною!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти