Кюретаж

Ціна
від

1550

грн.
*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Кюретаж - це процедура, під час якої лікар видаляє зубний камінь, розташований під яснами за допомогою спеціальних інструментів - кюрет Грейсі. Це найефективніший спосіб боротьби з пародонтитом і виконується тільки після проведення професійної гігієни порожнини рота.

Кюретаж

Існує 2 види кюретажа:

 1. Відкритий

  Виконується відшарування ясна і видалення каменя з поверхні кореня зуба під візуальним контролем. Застосовується досить рідко, тому що це більш травматичний спосіб.

   
 2. Закритий

  Це процедура зняття поддесневого зубного каменю і можливих грануляцій, а також видалення з патологічного пародонтологического кишені продуктів життєдіяльності мікроорганізмів без порушення цілісності ясна. Проводиться під місцевим знеболенням.

   

У стоматологічній клініці Vitasan в Одесі лікарі виконують кюретаж, Застосовуючи всесвітньо відомі зоноспеціфіческіе кюрети Грейсі фірми LM-Dental (Фінляндія). Ці інструменти є одними з найбільш затребуваних і ефективних для видалення каменя і полірування кореня різного ступеня складності. На сьогоднішній день кюрети Грейсі - це інструменти, якість яких підтверджена величезним кількістю позитивних відгуків від пародонтологов різних країн світу.

Видалення поддесневого каменю може бути дуже травматичним, якщо лікар вживає для цього інструменти, які коштують недорого. Паралельно роботі кюрет Грейсі доктора стоматології Vitasan вживають ультразвукової скалер для додаткового Вимивання залишків зубного каменю, що гарантує абсолютну очищення пародонтальних кишень.

Етапи процедури:

 1. Проведення місцевої анестезії

 2. Заповнення індивідуальної пародонтологической карти

  Лікар за допомогою пародонтологического зонда вимірює глибину пародонтальних кишень в кожному зубі до початку лікування, а також через певні інтервали часу після лікування. Тільки використовуючи пародонтологічний карту можна відстежити точну динаміку захворювання пацієнта і скласти індивідуальний ефективний план лікування.

 3. Кюретаж пародонтальних кишень в поєднанні з ультразвуковою чисткою

 4. Полірування зубів

У клініці стоматології Vitasan в Одесі виконання кюретажу є досить трудомістким процесом і часто займає достатню кількість часу. У зв'язку з цим ми пропонуємо нашим клієнтам виконувати цю процедуру в 2 етапи - одна щелепа за одне відвідування. Даний підхід показує гарні результати в нашій практиці і мінімізує дискомфорт для пацієнта.

Ще одне важливе питання, яке хвилює кожного клієнта - це ціна. Ви можете ознайомитися з вартістю процедури кюретажа на сайті в розділі «Прайс». У прайс-листі стоматологічного центру Vitasan в Одесі на Таїрово вказані початкові ціни всіх стоматологічних послуг. Точну вартість може розрахувати тільки лікар-стоматолог після огляду.

Зворотний дзвінок