Видалення зубного каменю

Ціна
від

1900

грн.
*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

идалення зубного каменю це важлива процедура, адже зубний камінь це не просто наліт впливає на естетику, зубний камінь впливає на здоров'я пацієнта в цілому. Зубний камінь - це в минулому м'який зубний наліт, який не був вчасно вилучений і з часом мінералізована. У ньому розмножується величезна кількість мікроорганізмів щомиті. Всі вони виділяють токсини, які через слизову оболонку миттєво всмоктуються в кров. Постійне виділення токсинів дратівливо діє на наш імунітет і, тим самим, послаблює його. Крім того, камінь отдавлівает ясна, погіршуючи її кровопостачання і іннервацію. Це призводить до виникнення запальних захворювань ясен, їх кровоточивість, а також появи неприємного запаху з рота.

Неможливо зробити чистка зубів від каменю в домашніх умовах навіть найкращої зубною щіткою. Видалити зубний камінь можна тільки в кріслі стоматолога під час професійної гігієни порожнини рота. У клініці стоматології Vitasan в Одесі чистка зубів від каменю є обов'язковою процедурою для всіх пацієнтів. Це найкраща профілактика карієсу і захворювань пародонту.

Процедура видалення каменю

Зняття каменю під час процедури виконується за допомогою ультразвукового скалера. Всі кабінети стоматології Vitasan на Таїрова оснащені ультразвуковими скалером фірми Sirona (Німеччина), які отримали величезну кількість позитивних відгуків від лікарів з усього світу. Вартість цього обладнання висока, тому воно відповідає всім вимогам безпеки.

Автоматизована система повного контролю потужності ультразвукової хвилі дбайливо видаляє зубний камінь з поверхні емалі, при цьому, не пошкоджуючи її. Тому Ви можете бути впевнені в безпеці даної процедури.

 

Устаткування, яке коштує недорого, швидше за все, завдасть шкоди емалі, так як неконтрольовані сильні ультразвукові хвилі здатні відколювати її частки.

ППісля видалення зубного каменю лікар приступає до очищення зубів від м'якого нальоту і їх полірування. Цей етап виконується за допомогою одноразових щіточок різної жорсткості і діаметру. Щіточки, використовувані під час чищення, розраховані на повторне використання та стерилізацію, але, з огляду на пористу структуру щетинок, ми, все ж, чи не ризикуємо використовувати їх повторно після повного циклу стерилізації. Одноразовий інструмент - це 100% гарантія безпеки!

Після видалення зубного каменю лікар завжди навчає пацієнта правильному догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах і допомагає підібрати індивідуальну методику чищення. Зараз в магазинах представлений величезний вибір продукції по догляду за зубами будинку, різної за ціною і якістю. Стоматологи центру Vitasan в Одесі допомагають своїм клієнтам вибрати правильні предмети гігієни, враховуючи ціну і індивідуальні особливості пацієнта.

Доглядайте за своїми зубами і чищення зубів від каменю раз на пів року у стоматолога клініки Vitasan має стати обов'язковою процедурою і ваші зуби віддячать вас здоров'ям на довгі роки!

Зворотний дзвінок