Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ми працюємо з двома видами протезування:

Втрата зубів, неякісні зубні протези, вставні зуби, що відрізняються за кольором і формою від справжніх - все це заважає людині вести активні спосіб життя і відчувати себе впевнено. Протезування зубів в Одесі можна зробити в нашій клініці Vitasan. Крім естетичного дефекту, втрата зубів або неякісні конструкції в порожнині рота завжди призводять до значних проблем зі здоров'ям, а в першу чергу наносять удар нашій травній системі. У нас Лікарі використовують дороге устаткування і інноваційні методики лікування для того, щоб Ви раз і назавжди забули про проблему відсутніх зубів. Навіть в таких непростих ситуаціях, коли у пацієнта повністю відсутні зуби - ми завжди прагнемо до абсолютно природному ефекту. Ніхто й гадки не допустить про те, що зуби «вставні». У центрі стоматології Vitasan доктора завжди розробляють індивідуальний план лікування для кожного пацієнта персонально і прагнуть максимально задовольнити всі його побажання.

У стоматологічному центрі Vitasan ми проводимо всі види зубного протезування

Зміне:

1.Бюгельні зубні протези

 • з кламмерной кріпленням (за допомогою "гачків")
 • кріплення на аттачменах (за допомогою «замків»)

2. Часткові знімні пластинкові протези

3. Повні знімні пластинкові протези

Незмінні:

1.Коронки

 • Металокерамічні
 • Цільнокерамічні
 • Безметалеві (на основі оксиду цирконію)
 • Пластмасові (використовуються в якості тимчасових конструкцій)

2.Мостовидні зубні протези (мости)

 • Металокерамічні
 • Цільнокерамічні
 • Безметалеві (на основі оксиду цирконію)
 • Пластмасові (використовуються в якості тимчасових конструкцій)

3.Вініри

4.Накладки

5. Кульшови вкладки

 • З кобальт-хромового сплаву
 • З сплаву благородних металів (золото)

Установка високоякісного протеза вимагає злагодженої роботи лікаря і зубного техніка. Ми співпрацюємо з кращими зубними техніками м.Одеси, завдяки чому завжди отримуємо виключно позитивні відгуки від наших пацієнтів. Здавалося б, це так просто поставити нові зуби, досить лише почути побажання пацієнта. Але насправді, це дуже трудомісткий процес, що вимагає високого рівня кваліфікації лікаря. До того ж, це не дешеве задоволення, так як в процесі створення Вашої нової посмішки бере участь ціла стоматологічна команда.

У різних Стоматологія Одеси розцінки відрізняються, але все ж, вартість якісних протезів ніколи не може бути низькою. Дешеве протезування має дуже насторожити пацієнта, тому що, швидше за все, вартість буде знижена за рахунок якості використовуваних матеріалів. Це може завдати серйозної шкоди Вашому здоров'ю в майбутньому. Ціни в нашому стоматологічному центрі завжди відповідають якості. Для всіх наших постійних клієнтів діють знижки, так само діють знижки на сімейне лікування.

В процесі роботи наші техніки використовують тільки найкращі біосумісні матеріали. Застосовуючи інноваційні технології, новітнє обладнання та високоякісні матеріали - ми добиваємося високої якості.

Наші фахівці володіють всіма новітніми ортопедичними методиками, в тому числі і Мікропротезування. За допомогою вінірів створити нову прекрасну посмішку з мінімальним видаленням емалі - реальність. Доктор знімає шар емалі, товщиною до 0,3 мікрон. Без спеціального збільшення неможливо побачити, де знята емаль. У деяких випадках можлива установка вінірів і зовсім без шкоди емалі.

У стоматологічній клініці Vitasan лікарі володіють безліччю методик для того, щоб поставити нові зуби. Ми допоможемо Вам вибрати кращу методику протезування. Зробіть перший крок до відновлення впевненості в собі і своїй усмішці вже сьогодні!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти