Вініри

Ціна
від

7320

грн.
*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Вініри - це надтонкі накладки, товщиною 0,3 - 1,2 мм, які фіксуються на передній поверхні емалі. Вони володіють ідеальними естетичними властивостями і їх практично неможливо відрізнити від природних зубів, що дозволяє стоматолога виконати значну виправлення недосконалості посмішки пацієнта без грубих втручань і без видалення товстого шару емалі.

Дані мікроконструкції можуть допомогти здійснити вирівнювання як одного кривого зуба, так і створити абсолютно пряму лінію посмішки. У клініці стоматології Vitasan в Одесі при вінірованіі лікар працює зі збільшенням і прибирає шар емалі близько 0,5 мм, що завдає мінімальної шкоди зубам. Дуже часто, за рахунок мінімальної обточування, наші клієнти неозброєним поглядом не можуть помітити кордону між обробленої і необробленої емаллю, що ще раз підтверджує те, що поставити вініри - це безпечно. Установка мікропротезів є також дуже копіткою роботою і вимагає максимальної точності в роботі лікаря.Виды виниров:

 • Керамічні

  Виготовляються з порцеляни, завдяки чому конструкції мають висококласними естетичними властивостями, міцністю і зносостійкість. Сьогодні сучасна стоматологія дозволяє поставити керамічні вініри будь-якого кольору і зробити їх найбільш придатної форми, що дозволяє задовольнити навіть найвимогливіших клієнтів і добитися ефекту голлівудської посмішки. Ще однією важливою властивістю, властивому кераміці - це її абсолютна непроникність, завдяки чому вініровие зуби не змінюються в кольорі протягом тривалого часу після їх установки. Єдиним недоліком керамічних конструкцій є висока ціна.

 • Композитні

  Це бюджетний за ціною варіант зубних накладок. Вони виготовляються з пломбувального матеріалу, будучи при цьому менш міцними і менш зносостійкими, на відміну від порцелянових. Однак естетичні властивості також залишаються на високому рівні. Основним недоліком композитних мікропротезів є властивість композиту з часом змінювати колір, накопичуючи пігменти. Це обумовлює необхідність встановити нові реставрації приблизно через в 5-7 років.

Показання до виготовлення вінірів:

 • Відколи емалі, тріщини
 • Зміна форми, кольору або викривлення зубів
 • Треми і діастеми (проміжки між зубами)

Протипоказання до виготовлення вінірів:

 • Бруксизм
 • Шкідливі звички (гризти ручку і т.д.)
 • Сильні руйнування
 • Патологічний прикус
 • Погана індивідуальна гігієна порожнини рота
 • Висока активність карієсу

У центрі Vitasan в Одесі на Таїрово стоматолог створює докладні фото в процесі роботи. Так наші пацієнти можуть брати участь в ході лікування і чітко розуміти необхідність всіх маніпуляцій. Ми вдячні нашим клієнтам за численні позитивні відгуки про роботу лікарів центру Vitasan і завжди намагаємося стати ще краще, щоб не переставати Вас радувати!

 

Зворотний дзвінок