Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


У клініці Vitasan ми надаємо наступні послуги:

Стоматологічний прийом без болю - це реальність. Наші фахівці виконують безболісне лікування зубів в Одесі з гарантією якості, а наші ціни Вас приємно здивують. Ми готові допомогти навіть в найскладніших і запущених випадках. Наші лікарі мають великий досвід лікування зубів. Ми успішно допомагаємо нашим пацієнтам з лікуванням карієсу, лікуванням пульпіту, лікуванням періодонтиту, а так само робимо художню реставрацію зубів. Всі етапи лікування проходять абсолютно безболісно. Ви будите приємно здивовані якістю роботи, професіоналізмом лікарів і підходом наших лікарів до лікування.

Лікування зубів

Vitasan є багатопрофільною стоматологічною поліклінікою, де Ви можете отримати повний спектр стоматологічних послуг. Ми можемо сміливо сказати, що наші ціни дійсно відповідають якості. Значну роль в ціноутворенні відіграє наше обладнання, так як ціна на якісне стерилізаційне обладнання дуже висока. Багато стоматологічні поліклініки здійснюють стерилізацію на дешевому обладнанні. Таке обладнання, на жаль, не завжди витримує потрібний режим стерилізації. Це призводить до виникнення перехресної інфекції в поліклініці, що дуже небезпечно. Не дивлячись на це, лікарі продовжують лікувати зуби своїм пацієнтам, яких дуже радує недорога ціна на послуги, що надаються. А яка вартість лікування захворювань, що передаються через неякісно простерилізовані інструменти? Ціна буде в десятки разів перевищувати вартість послуг самого висококласного фахівця в стоматології.

Лікування зубів

У центрі стоматології Vitasan постійно підтримується абсолютна стерильність. Всі використані інструменти проходять кілька циклів холодної дезінфекції та стерилізації, а потім автоклавіруются в одному з найдорожчих автоклавів в Одесі Sirona DAC Professional (Німеччина). Після автоклавування вже стерильні інструменти запечатують в спеціальні пакети, які тривалий час зберігають стерильність інструментарію. Ми одні з небагатьох в Одесі хто стерилізує наконечники в інноваційному автоклаві Sirona DAC Universal (Німеччина). В процесі роботи наші фахівці максимально намагаються користуватися одноразовим інструментарієм, щоб ще більше підвищити рівень стерильності і безпеки для пацієнта.

Якщо Вас цікавить, скільки коштують послуги в стоматології Vitasan, Ви можете ознайомитися розцінками в прайсі, де вказана вартість всіх етапів лікування зубів.

Дантисти нашого центру застосовують найсучасніше обладнання, завдяки чому лікувати зуби тепер можна без болю і з максимальним комфортом. Всі лікарі клініки постійно підвищують свою кваліфікацію на курсах по всій Україні (Одеса, Київ, Львів, Харків) і за кордоном (Німеччина, Італія, Франція, Австрія).

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти