Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

3200

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Періодонтит - це захворювання, при якому інфекція з кореневих каналів через корінь виходить в тканини, що оточують зуб. Як правило, передує цього захворювання або нелікованих пульпіт, або його неякісне лікування в минулому. Може виникати як в постійних зубах зі сформованої або несформованою верхівкою кореня (у дітей), так і в тимчасових. Періодонтит лікування досить складний процес, але його можна уникнути завдяки вчасному відвідування стоматолога клініки Vitasan.

Симптоми

Біль, що виникає при надкусувані, пульсуючі сильні болі, лише з дуже рідкісними без больовими проміжками, підвищення температури тіла, слабкість. Може виникнути рухливість хворого зуба і абсцес (флюс) в його проекції. Симптоми можуть відрізнятися в залежності від того, який вид періодонтиту у пацієнта - гострий або хронічний.

Лікування

У клініці стоматології Vitasan в Одесі лікування періодонтиту полягає в забезпеченні відтоку гною і ексудату, а також максимальному відновленні структури і функції зуба. Проводиться ретельна антимикробно-інструментальна обробка кореневих каналів, з подальшою їх пломбуванням.

Якщо періодонтит виник внаслідок неякісно запломбованих раніше каналів, лікарі стоматології Vitasan на Таїрово виконують якісне переліковування кореневих каналів. Це досить трудомісткий процес, який може зажадати лікування в кілька етапів.

Дуже важливо вчасно поставити діагноз і вчасно надати допомогу, щоб не допустити появи ускладнень періодонтиту. Ускладнення даного захворювання набагато серйозніше, ніж ускладнення карієсу або навіть пульпіту.

Можливі ускладнення:

  • Інтоксикація організму
  • Освіта гранульоми
  • Утворення кісти
  • Освіта свища (прохідного каналу для виведення гнійної або змішаної маси з органів і тканин на поверхню)
  • Сепсис (зараження крові)

Ми рекомендуємо нашим пацієнтам вчасно проходити профілактичний огляд у стоматолога. Будь-яке стоматологічне захворювання на ранній стадії лікується недорого і простіше для пацієнта, а прогноз такого лікування набагато вище. Також ми завжди нагадуємо пацієнтам про необхідність регулярного проведення професійної гігієни порожнини рота. Ціна на цю процедуру в нашій клініці в Одесі Вас порадує. Профгігієни показана всім без винятку і є відмінною профілактикою всіх стоматологічних захворювань, а безліч позитивних відгуків є підтвердженням її ефективності.

У центрі стоматології Vitasan в Одесі лікарі надавали безболісну допомогу будь-якої складності із застосуванням новітніх технологій. У нас Ви отримаєте кваліфіковану стоматологічну допомогу з гарантією якості!

 

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти