Пломбування каналів зубів

Ціна
від

200

грн.
*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Пломбування каналів зубів

На сьогоднішній день запорука красивої і здорової посмішки - це похід до сучасного лікаря-стоматолога. Відкладати його не варто хоча б тому, що своєчасне відвідування лікаря допоможе вилікувати і зберегти зуб здоровим. Іноді, при наявності тріщин в зубах, карієсу, пульпіту та інших захворювань, які можуть викликати пошкодження емалі, необхідно пломбування каналів,  яке дозволить зберегти зуб цілим якомога довше. Також, не варто боятися, що буде боляче, вже минули ті часи, коли лікування каналів було болючою процедурою. На даний момент завдяки сучасним технологіям і анестезії - лікування буде максимально комфортним для Вас.

Пломбування каналів знадобиться у разі, якщо глибокий карієс переходить на пульпу, а запалений нерв викликає гострий біль. Перед цим проводиться найважливіший етап в лікуванні - усунення запального процесу. Ця маніпуляція спрямована на захист від проникнення інфекції та проводиться тільки під місцевою анестезією, щоб швидко і безболісно вилікувати зуб. Після лікування карієсу, пульпіту або інших що виникли захворювань лікар приступає до пломбування каналів зуба.

Перед пломбуванням лікар дотримується усіх необхідних етапів лікування. Перш ніж почати лікар проводить огляд і може призначити рентген зуба для підтвердження або спростування діагнозу.

Якщо пломбувати канали все ж необхідно, лікар проводить все не обхідні для цього маніпуляції:

  • перед усім анестезія, для того щоб прибрати всі хворобливі відчуття під час лікування.
  • далі, за допомогою спеціальної бор-машини прибирають всі пошкоджені тканини.
  • Після чого всю запалену або мертву судинно-нервову тканину (нерв) видаляють з каналів, після чого лікар займається механічною обробкою пульпи і дентину.
  • Як тільки підготовчий етап повністю завершено, порожній канал пломбується, а потім встановлюється постійна пломба або коронка.

На сегодняшний день врачи используют несколько методов пломбировки каналов:

  1. Метод центрального штифта

Этот метод надежней, чем пломбирование одной лишь пастой. Если стоматолог видит, что необходимо использовать именно этот метод, то он устанавливает штифт в корневой канал так, чтобы он плотно прилегал к его стенкам.

  1. Метод боковой конденсации

В отличии от первого метода, здесь врач заполняет корневой канал не одним штифтом , а несколькими (разных размеров) и специальной пастой. Благодаря этому методу возможно полноценно закрыть весь просвет корневого канала.

  1. Метод вертикальной конденсации

Эта методика достаточно проста в применении и надежна. Ее суть заключается в том, что надежно запечатывается апикальная  часть и позволяет не выводить материал за верхушку. При этом гуттаперча заполняет собой все дополнительные каналы зуба и в этом  главное преимущество данного метода.

Скільки триватиме процедура не можна відповісти точно. Тут усе залежить від конкретної ситуації. Іноді, якщо виникає необхідність відвідування кілька разів, пацієнту встановлюють тимчасову пломбу і вже після видалення тимчасової встановлюють постійну пломбу, яку візуально складно буде відрізнити від справжнього зуба. У будь-якому випадку в нашій клініці підберуть для Вас оптимальний варіант лікування, швидко усунуть больові відчуття і підберуть найкращий варіант пломби або коронки. Ціна в стоматологічній клініці Вітасан Одеса може варіюватися в залежності від клінічної ситуації і які присутні у пацієнта супутні проблеми. Всі ці нюанси можна дізнатися тільки після консультації зі стоматологом. Якщо Вам необхідно вилікувати і запломбувати канал в зубі заповнюйте форму і приходьте на лікування.

Зворотний дзвінок