Лікування пульпіту біологічним методом

Лікування пульпіту біологічним методомПульпіт - це запалення пульпи зуба, тобто зубного нерва. Причин виникнення захворювання може бути кілька: травма зуба, запущений карієс, ретроградний інфікування нерва при пародонтиті, вплив надто низьких або високих температур на зуб. Є два способи лікування лікування пульпіту біологічним методом і хірургічна методика. Ще зовсім недавно в стоматології біологічний метод лікування пульпіту застосовувався практично нарівні з хірургічним. Зараз же хірургічна методика зайняла чільне місце серед стоматологічних послуг.

Чому пульпу видаляють повністю?

Головною причиною популярності хірургічного методу лікування пульпіту є більш високий відсоток успішності даного методу лікування в порівнянні з біологічним. Суть хірургічного методу полягає в повному видаленні запаленого зубного нерва з наступним пломбуванням кореневих каналів. Це надійний спосіб позбавлення пацієнта від зубного болю і «порятунку» зуба від видалення. Однак це не говорить про те, що дана методика краще для подальшого здоров'я Вашого зуба. Втративши судинно-нервовий пучок, зуб позбавляється харчування і імунного захисту, стає більш крихким і сприйнятливим до карієсу, що може вплинути на його подальший термін служби. Крім того, зуб втрачає здорову реакцію на температурний подразник. Біль в разі виникнення карієсу теж буде відсутній. Таким чином підвищується ризик того, що виникло захворювання в зубі буде протікати абсолютно безсимптомно, поступово руйнуючи його, і зуб доведеться видалити.

Біологічний метод лікування пульпіту - даємо зубу другий шанс!

Пульпа здійснює харчування і нервову провідність в зубі, забезпечує імунний захист. Завдяки їй ми відчуваємо біль або дискомфорт, якщо в зубі виник карієс, відчуваємо реакцію на тепло і холод. Отримуючи харчування, зуб зберігає свою міцність і не змінюється в кольорі. Тому збереження життєздатності пульпи навіть в разі вже виник в ній запалення вкрай важливо!

Лікування пульпіту біологічним методом дозволяє зберегти більшу частину пульпи, видаливши тільки її уражену ділянку. Клініка Vitasan одна з небагатьох в Одесі, де активно застосовується методика біологічного лікування пульпіту. В процесі роботи наші фахівці йдуть американському клінічного протоколу, застосовують інноваційні методики, дорогі інструменти, препарати, а також операційний мікроскоп, завдяки чому результати лікування зубів в нашій клініці перевершують всі Ваші очікування! Використовуючи операційний мікроскоп з кратністю збільшення до 20-ти разів, доктор оцінює стан кровоносних судин і структуру внутрішніх тканин зуба для якісного прогнозування успішності лікування і точного виконання всіх етапів відповідно до протоколу роботи.

У клініці Vitasan в Одесі наші лікарі пропонують своїм пацієнтам унікальну можливість: вилікувати пульпіт, зберігши при цьому здорову пульпу в зубі! Стоматологи клініки пройшли спеціалізоване навчання для підвищення рівня кваліфікації в області біовосстановленія тканин зуба і мініінвазивного лікування з використанням операційного мікроскопа. Зберігаючи пульпу, ми продовжуємо життя Вашому зубу на довгі роки.

Чому не всім підходить лікування пульпіту біологічним методом?

Причиною, через яку біологічний метод втратив свою популярність є наявність більш вузьких показань для його застосування, а також не 100% ефективність. Залишаючи в зубі частина життєздатною пульпи, ймовірність її відновлення залежить не тільки від якості виконаних стоматологом маніпуляцій, використаних ним препаратів і точного проходження протоколу роботи, але і від загального стану здоров'я пацієнта. Особам, що страждають хронічними захворюваннями, що володіють низьким імунітетом, проведення біологічного методу лікування пульпіту не рекомендоване внаслідок низького відсотка успіху в результаті лікування. Вкрай важливим є негайне звернення пацієнта в клініку стоматології при появі перших симптомів пульпіту. Біологічний метод лікування неможливо застосувати, якщо захворювання перейшло в запущену стадію, коли біль в зубі вже нестерпна або триває кілька днів.

З огляду на високу вартість препаратів, що застосовуються для біологічного відновлення пульпи і більш низький відсоток успішності лікування в порівнянні з хірургічним методом, вибір лікарів інших клінік все частіше доводиться на повне видалення пульпи. Адже крім відповідальності за здоров'я пацієнта, лікарі також несуть гарантійні фінансові зобов'язання перед пацієнтами.

Який метод лікування вибрати?

У клініці Vitasan в Одесі для наших фахівців важливо здоров'я кожного Вашого зуба. Ми проводимо лікування, застосовуючи максимально щадні методики. При зверненні в клініку пацієнта з симптомами пульпіту ми завжди проводимо ретельну комп'ютерну діагностику зуба, а також виконуємо ряд тестів, що дозволяють нам зробити вибір на користь однієї з методик лікування пульпіту - біологічної або хірургічної. Після діагностики стоматолог клініки Vitasan надає пацієнту повну інформацію про зубі і про можливі варіанти його лікування. Фахівці клініки повідомляють клієнту всі позитивні і негативні аспекти кожного варіанта лікування, щоб вибір методики терапії був максимально усвідомленим для клієнта. Адже саме за Вами стоїть остаточний вибір способу лікування. Ми враховуємо всі Ваші побажання при виборі методики терапії, щоб візит в нашу клініку був максимально комфортним.

Що робити, якщо після лікування зуб розболівся?

У клініці Vitasan ми зацікавлені забезпечити своїх пацієнтів найбільш доцільною методикою лікування зубів. Застосовуючи в ряді випадків біологічний метод лікування пульпіту, ми продовжуємо життя зубах, не видаляючи при цьому нерв! Лікування виконується швидко (до 30 хвилин) і найчастіше має високий відсоток успішності. Для порівняння: тривалість хірургічної методики лікування пульпіту в середньому займає близько 2-2,5 годин. Команда стоматологів клініки Vitasan в Одесі пишається високим рівнем ефективності біологічного способу лікування пульпітів у наших пацієнтів. Кількість повторних болів і необхідності подальшого застосування хірургічної методики вкрай низько. Однак не варто забувати, що кожен організм має ряд особливостей, різний рівень імунітету і після застосування біологічної лікування біль в зубі у деяких пацієнтів не проходить, або він починає знову хворіти після часу. Тому іноді, на жаль, все ж доводиться повністю позбавлятися від нерва, застосувавши хірургічний метод. В такому випадку подальше лікування зуба в клініці Vitasan виконується по гарантії абсолютно безкоштовно для наших пацієнтів! Ми повністю компенсуємо Вам вартість подальшого ендодонтичного лікування, адже висока якість надаваних послуг і довіру наших клієнтів - це головне для фахівців клініки Vitasan!

Зворотний дзвінок