Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Клініка Vitasan одна з небагатьох в м.Одеса, де проводиться стерилізація наконечників в автоклаві індивідуально для кожного пацієнта. На жаль, як показує практика, в більшості стоматологічних клінік процес очищення наконечника обмежується лише його протиранием дезрозчином. В процесі лікування на поверхню наконечника потрапляють частинки зубних відкладень, слини і крові. Холодна стерилізація (протирання дезрозчином) не дає гарантії 100% стерильності апарату. Зокрема, вірус гепатиту відрізняється надзвичайно високою стійкістю до різних фізичних і хімічних факторів: низьких і високих температур (в тому числі кип'ятіння), багаторазового заморожування і відтавання, тривалому впливу кислого середовища. Для його знищення необхідна стерилізація в автоклаві паром під тиском при температурі 135 градусів за Цельсієм.

Для стерилізації наконечників в клініці Vitasan ми використовуємо автоклав Sirona DAC UNIVERSAL (Німеччина). Цей автоклав є новітньою розробкою німецьких виробників. Дана модель являє собою автоклав комбінованого автоматичного типу, який призначається для очищення, змащення і глибокої стерилізації відразу 6 наконечників.

Переваги автоклава Sirona DAC Universal

  • Головною перевагою даного автоклава є здійснення повного циклу стерилізації в найкоротші терміни - всього 16 хвилин і наконечники знову готові до використання!
  • Наявність вбудованої автоматизованої системи, яка дозволяє контролювати проведення всіх етапів стерилізації.
  • Збереження історії всіх процесів.
  • Наявність програмного забезпечення для тестування справності системи.
  • Процес стерилізації повністю автоматизований, завдяки чому виключається вплив людського фактора на обробку інструментів.
  • Можливість одночасної обробки до 6 інструментів.

Завдяки наявності в клініці у кожного лікаря декількох наборів наконечників, навіть у випадках самого напруженого робочого дня, ми завжди забезпечуємо своїх пацієнтів стерильними наконечниками. Поки один набір наконечників автоклавуйте, доктор веде прийом, використовуючи раніше простерилізувати набір.

Фотографії автоклава Sirona DAC Universal

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти