Автоклав Sirona DAC Universal

Автоклав Sirona DAC Universal

Клініка Vitasan одна з небагатьох в м.Одеса, де проводиться стерилізація наконечників в автоклаві індивідуально для кожного пацієнта. На жаль, як показує практика, в більшості стоматологічних клінік процес очищення наконечника обмежується лише його протиранием дезрозчином. В процесі лікування на поверхню наконечника потрапляють частинки зубних відкладень, слини і крові. Холодна стерилізація (протирання дезрозчином) не дає гарантії 100% стерильності апарату. Зокрема, вірус гепатиту відрізняється надзвичайно високою стійкістю до різних фізичних і хімічних факторів: низьких і високих температур (в тому числі кип'ятіння), багаторазового заморожування і відтавання, тривалому впливу кислого середовища. Для його знищення необхідна стерилізація в автоклаві паром під тиском при температурі 135 градусів за Цельсієм.

Для стерилізації наконечників в клініці Vitasan ми використовуємо автоклав Sirona DAC UNIVERSAL (Німеччина). Цей автоклав є новітньою розробкою німецьких виробників. Дана модель являє собою автоклав комбінованого автоматичного типу, який призначається для очищення, змащення і глибокої стерилізації відразу 6 наконечників.

Автоклав Sirona DAC Universal

Переваги автоклава Sirona DAC Universal

  • Головною перевагою даного автоклава є здійснення повного циклу стерилізації в найкоротші терміни - всього 16 хвилин і наконечники знову готові до використання!
  • Наявність вбудованої автоматизованої системи, яка дозволяє контролювати проведення всіх етапів стерилізації.
  • Збереження історії всіх процесів.
  • Наявність програмного забезпечення для тестування справності системи.
  • Процес стерилізації повністю автоматизований, завдяки чому виключається вплив людського фактора на обробку інструментів.
  • Можливість одночасної обробки до 6 інструментів.

Завдяки наявності в клініці у кожного лікаря декількох наборів наконечників, навіть у випадках самого напруженого робочого дня, ми завжди забезпечуємо своїх пацієнтів стерильними наконечниками. Поки один набір наконечників автоклавуйте, доктор веде прийом, використовуючи раніше простерилізувати набір.

Фотографії автоклава Sirona DAC Universal

Зворотний дзвінок