Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

900

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Встановлення пломби

Стоматологічна клініка Vitasan займається пломбами будь-якої складності. Наші лікарі стоматологи мають величезний досвід роботи з пломбами будь-якої складності. Приходячи в клініку Вітасан, Ви можете бути впевнені в якості своєї майбутньої пломби. Установка пломби на зуб ціна Ви можете дізнатися в нашому прайс-листі або зателефонувавши за контактними номерами телефонів. Але можемо сказати, що ціни на пломби і якість встановленої пломби Вас приємно здивує.

Що таке пломба?

Пломба - матеріал, який використовується для заповнення порожнини в зубі, що утворилася в результаті механічного або іншого ушкодження зуба, а також після лікування карієсу. Ставити пломбу необхідна для ізоляції чутливих тканин зуба і запобігання попаданню мікробів в порожнину. Розрізняють тимчасові і постійні пломби.<[>

Тимчасові пломби

Тимчасові пломби призначені для тимчасового закриття порожнини в зубі у випадках, коли відновлення цілісності зуба постійною пломбою неможливо в одне відвідування. Вони застосовуються в лікувальних, діагностичних цілях, а також на проміжних етапах лікування і протезування зубів.

Тимчасові пломби встановлюють на дуже короткий термін. Значущим перевагою є низька вартість пломби в Одесі з тимчасового матеріалу.

Тимчасові пломби використовують при захворюваннях зубів, що вимагають складного двоетапного лікування. У випадках, коли в кореневих каналах є патологічний процес, потрібно попереднє лікування за допомогою різних лікарських складів. Щоб ліки протягом необхідного терміну залишалося в каналі, його закріплюють за допомогою тимчасової пломби. Також вона є захисним бар'єром від мікробів, бактерій і залишків їжі, які можуть потрапити в порожнину хворого зуба.

Рішення про проведення тимчасового пломбування зуба вирішується стоматологом після попереднього огляду. Часто також проводиться рентген-діагностика.

Кілька ситуацій, коли ставлять тимчасову пломбу:

 • Лікування пульпіту
 • Лікування запущеного карієсу
 • Лікування періодонтиту
 • З метою діагностики - визначення характеру запального процесу, перевірки, наскільки глибоко поширився карієс, запалений нерв
 • Ендодонтичне лікування (видалення нервово-судинного пучка, чистка та пломбування каналів)
 • Протезування, непряма реставрація - на час, поки виготовляються постійні конструкці
 • Потрібно відкласти лікування
 • Коли необхідно запечатати зуб на час дії лікувальної прокладки

Постійні пломба

Постійні пломби - це пломби, які повинні стояти роками і десятиліттями. Тобто пломба, яка випала через місяць, поставлена ​​або з порушенням технології, або без урахування механічних навантажень (можливо, там була потрібна коронка). Пломби в Одесі в стоматологічній клініці Vitasan встановлюються з урахуванням сучасних протоколів їх фіксації. Ціна пломби залежить від рівня складності її установки і від виду обраного матеріалу пломби.

Види пломбувальних матеріалів:

 • Композити

Найбільш популярний і широко застосовуваний вид пломб у світовій стоматології. Пломби з композитного матеріалу мають широку гаму відтінків, володіють високими естетичними властивостями і в той же час високою міцністю. Крім того, вони дуже зручні в роботі. Це дозволяє застосовувати дані матеріали пломби в переважній більшості випадків пломбування зубів. За типом затвердіння розрізняють светоотверждаемие композити (тверднуть шляхом засвічування фотополімеризаційні лампою) і композити хімічного затвердіння (тверднуть самостійно протягом короткого періоду часу). Залежно від клінічної ситуації стоматолог вибирає матеріал з відповідним способом затвердіння.

 • Цементи

У сучасній стоматології лише в ряді деяких випадків ще застосовуються цементні пломби. Перевагою цементної пломби є хороша адгезія, міцність і довговічність. Однак одним з головних недоліків і причиною рідкісного використання в сучасній стоматологічній практиці є їх низькі естетичні якості і незручність в роботі. Дані матеріали швидко тверднуть, що не дає лікаря можливості попрацювати над правильної анатомією майбутньої пломби.

 • Компомери

Дані матеріали поєднують в собі властивості композитів і стоматологічних цементів, що в деяких клінічних випадках дозволяє домогтися прекрасного результату лікування.

 • Металеві пломби (амальгами)

Для пломб цього виду використовується амальгама. Головною перевагою матеріалу є його високий рівень зносостійкості і міцності. Важливим плюсом амальгами є можливість її використання в складних випадках з підвищеною вологістю, коли добитися ідеальної сухості порожнини зуба неможливо. До недоліків можна віднести абсолютну відсутність естетики, вимога спеціального обладнання та інструментів для підготовки і застосування матеріалу.

Вибір того чи іншого пломбувального матеріалу залежить від безлічі факторів. Ціна пломби на зуб в Одесі може відрізнятися в залежності від виду встановленої пломби. У клініці стоматології Vitasan фахівці вибирають найбільш доцільні методи пломбування зубів. Однак думка наших пацієнтів для нас дуже важливо. Ми завжди прагнемо, щоб результат роботи перевершив всі Ваші очікування!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти