Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

1650

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Лікування карієсу без свердління за технологією ICON

Лікування карієсу без свердління за технологією ICON

Лікування карієсу Icon – це сучасний метод лікування карієсу без використання стоматологічної бормашини та пломб. Цей метод із великим успіхом стоматологи з різних країн застосовують у своїй роботі.

Що таке Icon (Айкон)?

ICON - це найновіший метод лікування карієсу на початковому етапі, коли на зубі тільки почала розвиватися пляма. Ця процедура дозволяє вилікувати зуб без застосування бормашини і при цьому зберегти інші тканини зуба цілими та здоровими. Дуже важливо зайнятися лікуванням зуба саме на цьому етапі, для того щоб запобігти збільшенню уражених ділянок зуба. Помітити початок розвитку карієсу можна тільки на прийомі у фахівця, саме тому важливо регулярно приходити на профілактичний огляд.

Як працює ICON?

Він запечатує всю уражену область, тим самим проникаючи в найглибші та найдрібніші канальці та мікропори емалі та дентину. Внаслідок чого, всі хвороботворні процеси блокуються, а терапія проходить без свердління та болю.

Важливо: цей метод використовується тільки за ранніх ознак карієсу, вибір методу лікування залишається за Вашим лікарем.

Кому підходить цей метод?

Як було описано раніше, цей метод підходить лише для лікування початкового карієсу, який можна помітити лише на профілактичних оглядах.

Також цей метод абсолютно безпечний і підходить навіть для дітей та вагітних.

Лікування зубів без бормашини абсолютно неефективне при середньому та глибокому карієсі. Чи потрібно застосовувати цю методику вирішить ваш лікар-стоматолог.

Як відбувається лікування?

Лікування карієсу без свердління за технологією ICON

Перед початком лікування стоматолог проводить чистку, тим самим забираючи весь зайвий наліт і зубні відкладення, крім цього зуб ізолюють за допомогою коффердама. Потім на уражену область застосовують особливий протравальний препарат у вигляді гелю. Використання гелю гарантує підвищення проникності ураженої ділянки зуба для забезпечення якісного проникнення наступного компонента ICON. Вже за кілька хвилин Вашому стоматологу відкривається доступ до початкового карієсу. Після цього гель видаляють, а поверхню зуба ретельно висушують. Після висихання стоматологу відкривається вид на всю глибину карієсу.

Потім на уражену ділянку, із застосуванням особливої ​​насадки, наноситься інфільтрат. Айкон наносити двічі: при першому нанесенні він протягом трьох хвилин просочується на всю глибину ураженої ділянки, після чого надлишки препарату видаляють і просвічують, потім, всі дії повторюють вдруге, але інший шар наносять всього на одну хвилину. Якщо лікування пройшло благополучно, каріозний процес повністю зупиняється.

Поліпшення після терапії видно відразу. Область ураження повністю покривається середовищем, яке має властивості, близькі до здорової емалі, так що світлу пляму просто не видно. Після терапії, оброблені області та сусідні зуби полірують.

Які ж переваги у ICON?

  1. Повна безболісність, процедура відбувається навіть без застосування анестезії;
  2. Лікування без пошкодження тканин, зуби залишаються цілими та здоровими;
  3. Ця методика рятує навіть від підвищеної чутливості зубів;
  4. Можливість проведення лікування для дітей та вагітних;
  5. Швидкість лікування - дана процедура займає зовсім мало часу, всього до 20 хвилин;
  6. Найголовніша перевага – повна зупинка хвороботворного процесу.

У стоматологічній клініці Vitasan працюють досвідчені лікарі-стоматологи, які регулярно проводять цю процедуру. Краще не зволікати з походом до лікаря, тому що швидше, простіше і дешевше вилікувати зуб на початкових етапах. Записуйтесь до нас на прийом, щоб дізнатися, чи підійде Вам дана методика.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти