Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


У клініці Vitasan строго дотримуються всі протоколи дезінфекції та стерилізації інструментарію. Використані інструменти після дезінфекції, очищення та запечатування в одноразові крафт-пакети поміщаються в автоклав SIRONA DAC Professional, class B (Німеччина) для стерилізації. Даний автоклав призначений для стерилізації інструментів після будь-яких стоматологічних маніпуляцій, в тому числі і хірургічних.

Переваги автоклава Sirona DAC Professional

  • Автоклав німецького виробника Sirona повністю відповідає сучасним потребам стоматологічних клінік і кабінетів. 
  • Основною перевагою даної моделі є високоефективне видалення повітря, яке забезпечується багаторазової відкачуванням повітря і переривчастої подачею пара. Дана перевага значно підвищує ефективність процесу стерилізації.
  • Інноваційна система мікропроцесорного управління контролює процес автоклавування на всіх етапах, що мінімізує ризик помилок і збоїв.
  • Встановлені бактеріальні фільтри, датчики забруднення, а також датчики контролю якості води дозволяють гарантувати справну роботу автоклава, не допускаючи його забруднення і збоїв в роботі.
  • Великою перевагою автоклава Sirona DAC Professional є наявність тестових програм для контролю справності циклів стерилізації, які автоматично запускаються в процесі роботи автоклава. У разі виявлення збою циклу стерилізації процес автоклавування призупиняється і апарат виводить помилку на екран. Таким чином виключається ймовірність неякісної стерилізації інструментів.

Піклуючись про Вашу безпеку і здоров'я, клініка Vitasan оснащена тільки кращим обладнанням провідних світових виробників. Ми гарантуємо своїм пацієнтам 100% захист від перехресної інфекції під час лікування.

Фото автоклава Sirona DAC Professional

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти