Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

2600

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Лікування каналів зубів

Що таке кореневий канал?

Будь-який зуб має в собі, крім емалі та дентину, досить велику внутрішню порожнину. Її основна частина - пульпарна камера і саме від неї відходять тонкі канальці - кореневі канали. Є кілька різних груп зубів, які відрізняються кількістю коренів і, відповідно, каналів. Наприклад, бічні зуби можуть мати від 2 до 4 каналів.

Зубні канали - це вузькі трубочки з великою кількістю відгалужень , які починаються у верхній частині кореня . Звідси до кожного кореня проходить судинно-нервова тканина, але якщо в ній утворився запальний процес або вона вже мертва , її видаляють у ході лікування . Після чого утворену порожнину  чистять , дезінфікують і герметизують.

Коли необхідне лікування кореневих каналів зуба?

Для лікування каналів необхідні свідчення, так як якщо видалити судинно-нервову тканину, зуб втратить свою міцність і в майбутньому буде більш схильним до руйнувань. Найбільш частими причинами для лікування є: пульпіт ( це запалення нервово-судинної тканини) , а також  періодонтит (запальний процес , який відбувається в кості і в прилеглих тканинах). Лікування каналів - це досить складний і довгий процес. Особливо, якщо пошкодження зуба досить застаріле і торкнулося щелепних кісток.

З часом ці захворювання можуть давати такі симптоми :

  • неприємний гнильний запах;
  • гостру ниючу або ж пульсуючу біль, яка може посилюватись  вночі або при прийомі їжі ;
  • виникнення набряку ясна або зміна її кольору , утворення свищів і гнійних утворень.

Етапи лікування
1. Для початку проводиться підготовчий етап, а саме:
• дезінфекція та промивання порожнини рота;
• наступний важливий крок - місцева анестезія. Без знеболення можна проводити лікування, але без нього не завжди є можливість зробити все якісно.
2. Далі лікар стоматолог проводить чистку кореневих каналів зуба і дезінфікує його порожнини:
• канали зуба ретельно очищають від внутрішніх неживих тканин зуба - залишків нервів і судин;
• після, намагаючись зберегти більшу частину зуба, лікар зубним свердлом просвердлює поверхню зуба;
• порожнину в зубі дезінфікують спеціальними засобами;
• канали зуба заповнюють лікувальними засобами.
3. Після необхідного очищення і дезінфекції каналів, лікар-стоматолог ретельно пломбує порожнину зуба. Вилікувані канали ми герметично пломбуємо безпечними і довготривалими матеріалами, таким чином, зуб захищається від поширення мікроорганізмів усередині та за його межами.
Наші стоматологи роблять, все для того щоб якісно і надовго вилікувати зуб, а також завдяки пломбування надовго зберегти зовнішній вигляд зубів - їх форму, колір і натуральний розмір.

Вартість лікування каналів:

Вартість лікування каналів в Одесі залежить від ступеня складності роботи, яку необхідно провести. У нашій клініці орієнтовна вартість послуг від 2,500 і до 5,000 грн. Так само хочемо звернути Вашу увагу, що це приблизна ціна . Остаточну вартість Вам зможуть озвучити тільки після консультації з лікарем.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти