Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

900

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Карієс

Карієс - це патологічний процес, що розвивається в твердих тканинах постійних і молочних зубів, що призводить до утворення порожнини. Це захворювання викликають мікроби, що знаходяться в порожнині рота. Спочатку вони вражають саму передню тканину - емаль, а далі проникають в наступні шари. Небезпека полягає в тому, що часто це захворювання протікає безсимптомно. Важливо відвідувати стоматологічну клініку Vitasan мінімум раз на пів року. І тоді, карієс буде виявлений на початковій стадії і лікування карієсу, не складе великих труднощів. На той час поки з'явиться порожнину і симптоми, зуб буде значно вражений патологічним процесом. Однак не настільки небезпечно саме захворювання, як його ускладнення - пульпіт, періодонтит, перелом коронки і інші, лікувати які набагато складніше.

Етапи захворювання:

Каріозний процес може бути пришийковий (прикореневій), а також може розвиватися на контактній і на жувальній поверхнях.

Стадія плямиСтадія плями - на поверхні емалі виникає біляста пляма, але структура її ще не пошкоджена. Лікування не включає в себе препарування, а тільки нанесення гелів, що містять кальцій і фтор, для відновлення мікроелементного складу емалі.

 

Початкова стадія кариесаПочаткова стадія кариеса – виникає дефект в межах емалі. Він, як правило, невеликого розміру. Лікування включає в себе препарування ураженої емалі і заміщення дефекту пломбою.

 

 

Середній карієс

Середній карієс - мікроорганізми досягають дентину. Вже чітко видно каріозний дефект. Стоматолог видаляє уражені тканини і заміщає дефект пломбою або за допомогою накладки.

 

 

 

Глубокий кариесГлибокий карієс - дефект охоплює вже найдальші шари дентину, розташовані безпосередньо біля пульпи. Лікар січуть інфіковані тканини і заміщає дефект. Дуже часто при глибокому карієсі пломба є не кращим способом відновлення дефекту, тому що згодом відбувається її усадка, і воно б зламалося коронки.

В случае больших дефектов врачи клиники стоматологии Vitasan в Одессе рекомендуют своим пациентам реставрацию непрямым методом с помощью накладки или коронки. Цена лечения непрямым методом выше, но в то же время выше и долговечность таких работ. В запущенных случаях конечно можно вылечить кариес недорого, однако эффект от лечения, скорее всего, не будет долговременным.

У практиці лікарів стоматології Vitasan в Одесі на першому місці стоїть не лікування, а профілактика даного захворювання. Так як головною причиною карієсу є знижена гігієна порожнини рота - професійна чистка - це найкращий спосіб його профілактики. Дана процедура показана всім без винятку, а безліч позитивних відгуків є підтвердженням її ефективності. У клініці Vitasan в Одесі на Таїрова ми рекомендуємо своїм пацієнтам регулярно проводити професійну гігієну порожнини рота - не рідше ніж раз на півроку. Також необхідно регулярно проводити огляд у лікаря стоматолога для виявлення захворювань на ранніх етапах. Пам'ятайте, що своєчасне лікування врятує здоров'я і чарівність Вашої посмішки!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти