Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

1850

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Художня реставрація зубів - це відновлення дефекту коронкової частини зуба, використовуючи сучасні пломбувальні матеріали (пломби), спеціальні моделювальні інструменти, пензлі і фарби, створюючи максимально природну форму.

Більшість лікарів і пацієнтів під художньої реставрацією розуміють відновлення тільки зруйнованих передніх зубів, що знаходяться в естетичній зоні. Однак в клініці Vitasan в Одесі стоматологи виправляють всі дефекти виключно шляхом художньої реставрації, адже її перевага не тільки в прекрасному естетичному ефекті. В художню реставрацію входить естетична реставрація зубів так і повне відновлення жувального зуба.

Кожен зуб має свою індивідуальну неповторну форму. Під час прийому їжі кожен верхній бугор, ідеально входить в поглиблення між буграми нижніх зубів. В такому випадку подрібнення їжі виконується максимально ефективно. При карієсі стоматолога доводиться випилювати частину зуба, уражену захворюванням.

Для того щоб усунути дефект в сучасній стоматології існує величезна кількість пломбувальних матеріалів. Незважаючи на це, мало хто з лікарів приділяє належну увагу реставраціям жувальних зубів, відточуючи при цьому свою майстерність на відновленні передніх. Різці та ікла беруть участь тільки в відкушуванні їжі, а все навантаження припадає на премоляри і моляри.

Неякісне і недороге відтворення їх форми значно знижує жувальну ефективність, що завдає шкоди травній системі, а також викликає незворотні дистрофічні зміни в скронево-нижньощелепного суглоба. Тому від якості реставрації залежить здоров'я всього організму.

У центрі сучасної стоматології Vitasan в Одесі лікарі виконують художню реставрацію всіх зубів, а не тільки передніх. Ми намагаємося максимально природно заповнити дефекти, застосовуючи найкращі пломбувальні матеріали та інструменти, а ваші позитивні відгуки ще більше стимулюють нас удосконалювати навички. В процесі роботи доктор робить фото, для того, щоб пацієнт міг максимально брати участь в процесі лікування. Всі стоматологи центру Vitasan Таїрове працюють в бінокуляри зі збільшенням від 2,5 раз і вище, що значно підвищує точність реставрацій. При необхідності в клініці застосовують мікроскоп під час лікування.

У запущених випадках карієс вражає корінь і тоді краще застосувати непрямий метод пломбування - виготовлення накладки.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти