Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

6420

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Накладки на зуби - це мікропротез, який відновлює дефект коронкової частини зуба. Це, по суті, та ж пломба, але виготовлена в лабораторії зубним техніком. Така мікроконструкції є довговічною і міцнішою, на відміну від звичайної пломби. Це особливо важливо в разі усунення дефектів передніх зубів.

Види зубних накладок:

Накладки можуть бути виготовлені з композитного матеріалу (з того ж, що і звичайна пломба). Бувають керамічні накладки на зуби або зі сплавів металу (золота, платини, срібно-паладієвий, кобальтохромового сплави). Вибір матеріалу здійснює лікар-стоматолог, залежно від ціни і клінічної ситуації. У клініці стоматології Vitasan в Одесі фахівці беруть до уваги всі побажання клієнтів у виборі матеріалу конструкції, проте в першу чергу важливо враховувати всі показання до застосування того чи іншого матеріалу.

Серед пацієнтів самими популярними є керамічні накладки на зуби і це не дивно, адже накладки мають високі естетичні властивості і є біосумісними. Вони відновлюють частину коронки зуба і є самодостатньою реставрацією. Покриття штучною коронкою не потрібно. Дана конструкція є прекрасною альтернативою відновленню дефекту за допомогою пломб.

Чому накладка, а не пломба?

  • Накладки більш довговічні і міцні. Стираемость під час жування відсутня.
  • Накладки прекрасно відновлюють дефекти бічних (контактних) поверхонь. Повторити подібне за допомогою композиту в порожнині рота практично неможливо. Ідеального результату може досягти тільки зубний технік.
  • Висока естетичність, особливо якщо Ви використовуєте керамічні накладки на зуби приклади:реставрацій.

У клініці стоматології Vitasan в Одесі на Таїрова стоматолог створює докладні фото в процесі роботи. Так наші пацієнти можуть брати участь в ході лікування і чітко розуміти необхідність всіх маніпуляцій. Ми вдячні нашим клієнтам за численні позитивні відгуки про роботу лікарів центру Vitasan і завжди намагаємося стати ще краще, щоб не переставати Вас радувати!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти