Знімні зубні протези

Стоматологічна клініка Vitasan пропонує два види знімних зубних протезів

 Бюгельні протези  Пластинкові протези

Знімне протезування дозволяє заповнити втрачені зуби за допомогою конструкцій, які пацієнт може зняти самостійно. Однак у багатьох знімні зубні протези асоціюється з «щелепою в стакані», з чим пов'язана більшість відмов від даного виду протезування. Сьогодні сучасна стоматологія дозволяє створити гарний, якісний і абсолютно природний знімний протез, який буде дуже комфортний у використанні.

Клініка стоматології Vitasan в Одесі пропонує своїм пацієнтам різні варіанти лікування в залежності від клінічної ситуації в порожнині рота. Наші лікарі допоможуть Вам недорого вирішити проблему відсутності зубів раз і назавжди.

Види знімних протезів:

  • Бюгельний

    Його основою є литий металевий каркас. Зверху на нього наварюють штучну ясна з рожевої пластмаси і штучні зуби. Головною відмінністю є те, що опорою є не тільки ясна, а й зуби пацієнта, що забезпечує компактність, міцність, зручність, а також збільшує термін служби протеза. Може застосовуватися практично у всіх випадках втрати зубів.

  • Частковий пластинковий

    Основою є акрилова пластмаса, яка ідеально прилягає за рахунок точного повторення форми і рельєфу слизової оболонки порожнини рота. В основу встановлюються штучні пластмасові зуби. Утримується в роті за рахунок спеціальних гачків (кламерів), що охоплюють зуби, що залишилися. Можливо також кріплення протеза на імплантати, однак це значно дорожче. Може застосовуватися в разі, якщо відсутній один або кілька зубів, а також виготовляється як тимчасова конструкція.

  • Повний пластинковий

    Також є основою з акрилової пластмаси, в яке встановлюються штучні зуби. Утримується в роті за допомогою присмоктування (як пара стекол, змочені водою), а також завдяки ідеальному повторення анатомічної форми щелепи. Можливо також кріплення протеза на імплантати, однак, ціна такого протеза набагато вище. Застосовуються в разі повної відсутності зубів на одній або обох щелепах, а також виготовляється в якості тимчасової конструкції.

Протезування - це мистецтво, що поєднує в собі професіоналізм зубного техніка і індивідуальний підхід лікаря до вирішення завдань будь-якого рівня складності. Застосовуючи інноваційні технології, новітнє обладнання та сучасні матеріали - ми добиваємося ідеальної якості як знімного, так і незнімного протезування, швидко і точно підбираємо ідеальний колір, розмір і форму нового протеза. Кращим показником злагодженої роботи лікарів клініки Vitasan в Одесі є численні позитивні відгуки наших клієнтів. Стоматологи в Vitasan на Таїрово пропонують своїм клієнтам будь-які стоматологічні послуги в області протезування, а також високий рівень робіт, який вже давно є візитною карткою нашої стоматології. Ми сподіваємося що дана стаття переконала вас, що знімні зубні протези це абсолютно не страшно і знімний протез це якісно, ​​естетично і комфортно.

Не чекайте, а зробіть перший крок на шляху до відновлення впевненості в собі і своїй посмішці!

Зворотний дзвінок