Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Стоматологічна клініка Vitasan пропонує два види знімних зубних протезів

Знімне протезування дозволяє заповнити втрачені зуби за допомогою конструкцій, які пацієнт може зняти самостійно. Однак у багатьох знімні зубні протези асоціюється з «щелепою в стакані», з чим пов'язана більшість відмов від даного виду протезування. Сьогодні сучасна стоматологія дозволяє створити гарний, якісний і абсолютно природний знімний протез, який буде дуже комфортний у використанні.

Клініка стоматології Vitasan в Одесі пропонує своїм пацієнтам різні варіанти лікування в залежності від клінічної ситуації в порожнині рота. Наші лікарі допоможуть Вам недорого вирішити проблему відсутності зубів раз і назавжди.

Види знімних протезів:

  • Бюгельний

    Його основою є литий металевий каркас. Зверху на нього наварюють штучну ясна з рожевої пластмаси і штучні зуби. Головною відмінністю є те, що опорою є не тільки ясна, а й зуби пацієнта, що забезпечує компактність, міцність, зручність, а також збільшує термін служби протеза. Може застосовуватися практично у всіх випадках втрати зубів.

  • Частковий пластинковий

    Основою є акрилова пластмаса, яка ідеально прилягає за рахунок точного повторення форми і рельєфу слизової оболонки порожнини рота. В основу встановлюються штучні пластмасові зуби. Утримується в роті за рахунок спеціальних гачків (кламерів), що охоплюють зуби, що залишилися. Можливо також кріплення протеза на імплантати, однак це значно дорожче. Може застосовуватися в разі, якщо відсутній один або кілька зубів, а також виготовляється як тимчасова конструкція.

  • Повний пластинковий

    Також є основою з акрилової пластмаси, в яке встановлюються штучні зуби. Утримується в роті за допомогою присмоктування (як пара стекол, змочені водою), а також завдяки ідеальному повторення анатомічної форми щелепи. Можливо також кріплення протеза на імплантати, однак, ціна такого протеза набагато вище. Застосовуються в разі повної відсутності зубів на одній або обох щелепах, а також виготовляється в якості тимчасової конструкції.

Протезування - це мистецтво, що поєднує в собі професіоналізм зубного техніка і індивідуальний підхід лікаря до вирішення завдань будь-якого рівня складності. Застосовуючи інноваційні технології, новітнє обладнання та сучасні матеріали - ми добиваємося ідеальної якості як знімного, так і незнімного протезування, швидко і точно підбираємо ідеальний колір, розмір і форму нового протеза. Кращим показником злагодженої роботи лікарів клініки Vitasan в Одесі є численні позитивні відгуки наших клієнтів. Стоматологи в Vitasan на Таїрово пропонують своїм клієнтам будь-які стоматологічні послуги в області протезування, а також високий рівень робіт, який вже давно є візитною карткою нашої стоматології. Ми сподіваємося що дана стаття переконала вас, що знімні зубні протези це абсолютно не страшно і знімний протез це якісно, ​​естетично і комфортно.

Не чекайте, а зробіть перший крок на шляху до відновлення впевненості в собі і своїй посмішці!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти