Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

1650

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Пародонтит - це захворювання, що характеризується запаленням тканин, що оточують зуб і супроводжується руйнуванням кістки. На відміну від пародонтозу, який протікає практично безсимптомно, це захворювання яскраво себе проявляє. Пародонтит лікування важливо не затягувати і звертатися в стоматологічну клініку Vitasan при появі перших симптомів.

Симптоми:

  • Запалення ясен, їх почервоніння, кровоточивість, болючість
  • Рухливість зубів
  • Зміна положення зубів (наприклад, зуби можуть висуватися вперед)
  • У важких випадках можливе виділення гною з зубоясенних кишень
  • Оголення кореня зуба

Пародонтит є активно прогресуюче захворювання, тому ми рекомендуємо пацієнтам негайно звернутися до стоматолога при виявленні у себе вищеперелічених симптомів. Ціна, яку часто пацієнти платять через несвоєчасне звернення до лікаря - випадання здорових зубів. Рання діагностика захворювань пародонту є запорукою їх успішного лікування. У клініці стоматології Vitasan в Одесі лікарі вирішують проблему пародонтиту будь-якої складності, застосовуючи новітнє обладнання та сучасні методики. Наші ціни виправдані високим рівнем роботи.

Лікування:

В основі лікування пародонтиту лежить встановлення правильного гігієнічного режиму, тому що саме зубні відкладення є основною причиною захворювань ясен. Недостатньо видаляється при щоденному чищенні зубів м'який наліт з часом минерализуется і перетворюється на зубний камінь, в якому щомиті розмножуються сотні тисяч патогенних мікроорганізмів. Токсини, що виділяються мікробами, викликають запалення тканин, що оточують зуб. Крім цього, камінь надає ще й механічний тиск на ясна, що підсилює її запалення.

Процедура професійної гігієни порожнини рота є невід'ємною частиною лікування пародонтиту в нашій клініці в Одесі. Під час цієї процедури зуби очищаються від м'яких і твердих відкладень. У разі якщо зубний камінь виявляється і під яснами, додатково застосовується кюретаж пародонтальних кишень.

Вартість процедури профгігієни в нашій стоматології в Одесі на Таїрова Вас приємно здивує, а позитивні відгуки наших клієнтів тільки підтверджують високу якість нашого лікування. Так само ми завжди нагадуємо пацієнтам, що максимально недорого можна виконати дану процедуру тільки в тому випадку, якщо здійснюється якісний догляд за зубами в домашніх умовах. Після проведення профгігієни порожнини рота стоматолог навчає пацієнта правильно і якісно чистити зуби, адже хороша гігієна в домашніх умовах є кращою профілактикою захворювань пародонту.

Після проведення профгігієни порожнини рота стоматолог навчає пацієнта правильно і якісно чистити зуби, адже хороша гігієна в домашніх умовах є кращою профілактикою захворювань пародонту.

На сторінці прайс-листа вказані початкові ціни кожного етапу лікування. Точну вартість лікування уточнюйте у лікуючого лікаря-стоматолога.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти