Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

650

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Ультразвукова чистка зубів - це видалення наддесневого зубного каменю за допомогою ультразвукового скалера в кабінеті стоматології. Це основний і найважливіший етап процедури професійної гігієни порожнини рота.

При недотриманні якісного догляду за зубами в домашніх умовах на їх поверхнях накопичується м`який наліт, який з часом минерализуется і перетворюється в камінь. Надалі, він може накопичувати пігмент від чаю, кави або сигарет і тоді його називають нальотом курця. Саме камінь є основною причиною всіх захворювань пародонту. З цієї причини мінімум раз на пів року чистка зубів ультразвуком просто необхідна, особливо кращим людям і любителям кави.

Розрізняють 2 види зубного каменю:

 

  • Наддесневий

     

     
  • Піддесневий

     

     

Скалер знімає тільки камінь, розташований над яснами, тобто видимий. Поддесневой камінь не видно і видалити його можна тільки за допомогою спеціальних інструментів під час кюретажу. Ультразвукова чистка зубів дуже важливий етап професійної гігієни. Від того, наскільки якісно і правильно вона буде виконана, залежить результат всієї процедури профгігієни.

Як же відбувається видалення каменя за допомогою ультразвуку?

Ультразвук - це високочастотні коливання, які не сприймаються нашим вухом. Звукова хвиля впливає на камінь і викликає його відколювання від поверхні зуба. Чистка ультразвуком є ​​безпечною процедурою тільки в тому випадку, якщо апарат, яким вона виконується - якісний.

У клініці стоматології Vitasan в Одесі на Таїрова зняття каменю виконується за допомогою новітнього скалера фірми Sirona (Німеччина). Цей апарат отримав величезну кількість позитивних відгуків від лікарів з усього світу.

Ціна скалера досить висока, тому він відповідає всім вимогам безпеки. Автоматизована система повного контролю потужності хвилі ультразвуку дбайливо видаляє камінь з поверхні емалі, при цьому, не пошкоджуючи її. Тому Ви можете бути впевнені в безпеці даної процедури в клініці стоматології Vitasan в Одесі. Устаткування, яке коштує недорого, швидше за все, завдасть шкоди емалі, так як неконтрольовані сильні хвилі ультразвуку здатні відколювати її частки. Чищення зубів ультразвуком це необхідна процедура для кожної людини мінімум раз на пів року. А для палить людей і людей вживають каву рекомендується чистити зуби ультрафіолетом і частіше ніж раз на пів року.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти