Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

650

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Зубний наліт являє собою плівку, утворену скупченням десятками тисяч мікроорганізмів. У нормі він утворюється протягом 12 годин, звідси і рекомендація стоматологів - чистити зуби вранці і ввечері, як раз з приблизними інтервалом в 12 годин. Якісне зняття нальоту зберігає зуби на довго здоровими, адже саме наліт є головною причиною карієсу. Важко навіть уявити, що в нальоті щомиті розмножується десятки тисяч видів мікроорганізмів. В процесі своєї життєдіяльності вони виділяють токсини, які через слизову оболонку порожнини рота моментально всмоктуються в кров. Це завдає серйозної шкоди нашому здоров'ю.

Якщо не виконувати видалення зубного нальоту регулярно, відбувається його фарбування пігментами від кави, сигарет і т.д., далі він минерализуется і перетворюється в камінь. Самостійно провести видалення каменя неможливо.

Фахівці центру Vitasan в Одесі рекомендують своїм пацієнтам раз на півроку виконувати процедуру професійної гігієни порожнини рота, щоб якісно прибрати всі зубні відкладення. Це найкраща профілактика захворювань зубів і ясен.

У нашій стоматології на Таїрова доктора здійснюють професійне видалення зубного нальоту відповідно до європейських стандартів. Клініка оснащена новітнім німецьким обладнанням, завдяки якому здійснюється гарантована безпека всіх стоматологічних маніпуляцій. Якість виконуваних робіт підкріплено безліччю позитивних відгуків наших клієнтів, які на своєму досвіді переконалися у високій якості надаваних нами послуг. Ціна комплексної гігієнічної процедури в стоматології Vitasan залежить від того, скільки зубних відкладень у пацієнта, а так само від складності роботи. Вартість завжди буде нижче, якщо пацієнт якісно виконує чистку в домашніх умовах.

Як видаляють зубний наліт?

 нашій клініці в Одесі на Таїрова під час чищення стоматологи виконують видалення м'якого нальоту за допомогою щіточок різної жорсткості і діаметру. Після закінчення сеансу профгігієни лікар приділяє особливу увагу навчанню пацієнта правильної гігієни порожнини рота в домашніх умовах, розробляє разом з ним індивідуальну методику чищення.

 

Зараз в магазинах представлений величезний вибір продукції по догляду за зубами будинку, різної за ціною і якістю. Стоматологи центру Vitasan в Одесі допомагають своїм клієнтам вибрати правильні предмети гігієни, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта. Однак не варто забувати про те, що ефект після профгігієни буде тривалим тільки в тому випадку, якщо пацієнт продовжує якісний догляд вдома. Це недорого, а результат Вас дуже порадує. В іншому випадку, незабаром знову виникне потреба в видалення зубного нальоту.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти