Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

550

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Офісне відбілювання зубів прекрасно підходить для тих пацієнтів, які хочуть відбілити зуби «тут і зараз». Ця методика також доцільна, коли необхідно відбілити 1-2 зуба. Сучасні технології дозволяють отримати бажаний колір емалі всього за 1 сеанс цієї послуги в нашій стоматології.

Методика

 1. Для досягнення найбільш якісного і довгострокового результату важливою умовою є проведення чистки або професійної гігієни порожнини рота в кріслі у стоматолога. Частка також дозволить зберегти надовго здоров'я Вашої посмішки. Під час цієї процедури лікар використовує професійні засоби для видалення пігментації і нальоту. Технологія застосування ультразвуку дозволяє безпечно виконати зняття каменю
   
 2. Лікар стоматолог виконує ізоляцію відбілюючі зубів для того, щоб не нашкодити здоров'ю ясна. Далі професійне відбілюючий засіб наноситься на поверхню емалі. Використання того чи іншого виду гелю підбирається індивідуально для кожного клієнта. Тривалість сеансу розраховується залежно від бажаного результату і чутливості зубів.
   В кінці сеансу доктор рекомендує пацієнту застосування засобу для зниження чутливості, в разі її виникнення.
 3.  

Результат офісного відбілювання зберігається мінімум 6 місяців. Тривалість ефекту білосніжної усмішки залежить від якості догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах. Недотримання техніки чищення зубів швидко призводить до утворення каменю і виникненню пігментації на поверхні емалі. Для збереження тривалого результату після відбілювання ми рекомендуємо нашим клієнтам регулярно виконувати процедуру профгігієни в клініці стоматології Vitasan.

 

Противопоказання

 • Погана гігієна порожнини рота: наявність твердих і м'яких зубних відкладень, запалення ясен, що вимагає лікування.
 • Наявність карієсу (спочатку необхідно виконати його лікування)
 • Наявність реставрацій, пломб, ортопедичних конструкцій (тому що освітлюється тільки емаль, після проведення процедури може виникнути невідповідність кольору реставрації з її новим кольором)
 • Наявність алергічних реакцій на перекис водню або інші компоненти гелю.
 • Вагітність і годування груддю, так як дослідження на цій групі пацієнтів не проводилися.
 • Не рекомендується до 18 років.

Якщо Ви хочете знайти білосніжну усмішку вже сьогодні, тоді офісне відбілювання зубів - це саме те, що Вам необхідно. Чекаємо Вас в клініці сучасної стоматології Vitasan в Одесі.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти