Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

2500

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

У клініці стоматології Vitasan в Одесі найбільш популярною методикою відбілювання зубів є відбілювання зубів вдома. Наші клієнти віддають перевагу цій послузі. Вона є більш безпечною для здоров'я зубів і зручною у використанні, ніж офісне відбілювання, а результат виявляється вже після першої процедури.

Методика

 • Для досягнення найбільш якісного і довгострокового результату важливою умовою є проведення професійної гігієни порожнини рота в кріслі у стоматолога. Профгігієни збереже надовго здоров'я Ваших зубів. Під час цієї процедури лікар використовує професійні засоби для видалення пігментації, видаляє тверді і м'які зубні відкладення. Тепер Ви готові до відбілювання зубів вдома.
   
 • Стоматолог знімає зліпки щелеп за допомогою оттискного матеріалу. Зліпки передаються в зуботехническую лабораторію, де технік виготовляє індивідуальні капи для пацієнта. Також лікар обговорює з клієнтом бажаний колір зубів і індивідуально підбирає відбілюючий гель.
   
 • Через 1-2 дні ми знову чекаємо пацієнта в клініці стоматології для того, щоб навчити його користуватися відбілюючим засобом в домашніх умовах. Все гранично просто: гель вноситься на дно індивідуальної капи. Пацієнт одягає капи і проводить в них стільки часу, скільки йому призначить лікар-стоматолог клініки Vitasan. Важливо не допускати попадання гелю на поверхню ясна. Цей засіб може викликати її запалення, і навіть опік. У разі появи чутливості зубів капу необхідно зняти і повторити процедуру через 1-2 дня. Відбілювання відбувається м'яко, не викликаючи при цьому сильної чутливості. Головною перевагою цього методу є те, що клієнт сам регулює тривалість курсу в залежності від бажаного кольору зубів і їх індивідуальної чутливості.
   

Протипоказання

 • Погана гігієна порожнини рота: наявність твердих і м'яких зубних відкладень, запалення ясен, що вимагає лікування.
 • Наявність карієсу (спочатку необхідно виконати його лікування).
 • Наявність реставрацій, пломб, ортопедичних конструкцій (тому що освітлюється тільки емаль, після проведення процедури може виникнути невідповідність кольору реставрації з новим кольором зуба).
 • Наявність алергічних реакцій на перекис водню або інші компоненти гелю.
 • Вагітність і годування груддю, так як дослідження на цій групі пацієнтів не проводилися.
 • Не рекомендується до 18 років

У стоматології Vitasan в Одесі ми рекомендуємо своїм клієнтам послугу відбілювання зубів будинку. Це найбільш м'який і безпечний спосіб зробити Вашу емаль білосніжною швидко і надовго!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти