Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Лікування кореневих каналів із використанням кращих ендодонтичних моторів Dentsply Sirona (Німеччина)

Стоматологічна клинка Vitasan оснащена декількома видами ендомоторів, які лікарі використовують в залежності від клінічної ситуації. При ендодонтичному лікуванні дуже важливо використовувати якісне, високоточне, а головне - безпечне обладнання. Саме такими характеристиками володіють мультифункціональні ендодонтичні мікромотори фірми Dentsply Sirona (Німеччина).

Ендодонтичний мікромотор Dentsply Sirona EndoPocket

Це інноваційна розробка німецьких виробників. Обробка кореневого каналу відбувається під контролем електронних датчиків, а також під контролем апекслокатора. Тим самим апарат контролює механізм обертання файлу в каналі, перешкоджаючи поломки інструменту, а також контролює глибину роботи файлу в каналі, що не дає інструменту вийти за верхівку кореня. Апарат оснащений функцією екстреної зупинки роботи файлу в каналі, якщо датчики зафіксували надмірне навантаження на файл, або якщо файл занадто близько працює у верхівки кореня. У клініці Vitasan ми не лікуємо кореневі канали "наосліп" завдяки абсолютному контролю разом з апаратами Dentsply Sirona.

Ендодонтичний мікромотор Dentsply Sirona X-SMART IQ

X-Smart IQ це бездротової ендодонтичний мотор, що працює в двох режимах: послідовному і реципрокному. Ендомотор управляється через додаток Apple iOS. Вбудоване програмне забезпечення дозволяє наочно за допомогою професійних медіа файлів і схем продемонструвати пацієнтові всі етапи лікування кореневих каналів зуба. Завдяки оновленому дизайну дані апарат став ще менше і компактніше, дозволяючи забезпечити максимальний комфорт для пацієнта під час лікування.

Проведення якісного ендодонтичного лікування сьогодні неможливо без застосування дорогого сертифікованого обладнання. У клініці Vitasan наші фахівці прагнуть домогтися 100% успіху при ендодонтичному лікуванні. Тому ми гарантуємо своїм пацієнтам роботу із застосуванням тільки кращих інструментів і апаратів.

Фотографії ендодонтичних моторів клініки Vitasan

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти