Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Що таке інтраоральний сканер?

Тим, хто будь-коли протезував зуби, знайома процедура зняття відбитків.

Це велика та незручна ложка зі спеціальною масою для зняття зліпків, її кладуть на зуби і необхідно тримати якийсь час. Процедура не найприємніша, тим більше якщо у пацієнта є звичка дихати ротом або у нього сильний блювотний рефлекс.

Але технології не стоять на місці, і головний виробник техніки для стоматології DENTSPLY Sirona представив технологію, яка дає змогу підготувати цифрові зліпки. У внутрішньоротовому сканері обладнана спеціальна камера, вона дозволяє дуже швидко, не доставляючи дискомфорт, створити віртуальний 3D макет зубів або обох щелеп.

Вперше подібний сканер від Sirona, з'явився далекого 2013 року і, звичайно, з тих пір безліч компаній представили свої версії сканерів. Але Dentsply Sirona виконали всі можливі сучасні технології та можливості в оновленій апаратурі.

Оновлення в Primescan

Компанія остаточно удосконалила програмне забезпечення, тим самим сканер став у кілька разів швидше, точніше та зручніше, що є великим плюсом не тільки для лікарів, а й для відвідувачів стоматологічної клініки.

Primescan обладнаний у рази покращеною оптичною системою, а також найсучаснішою технологією, подібною до якої поки що немає. Завдяки даній технології динамічного глибокого сканування з'явилася можливість отримати знімок у найвищій роздільній здатності, незважаючи на те, що глибина вимірювання може становити понад 20 мм.

А ось за вдосконалену швидкість у цій версії Primescan відповідає спеціальний датчик Smart Pixel Sensor. Ця передова технологія справляється з обробкою більш ніж з одним мільйоном 3D-точок за секунду.

За підсумками, все це дозволяє проводити процедуру сканування та обробку моделі щелепи за лічені хвилини.

Передача даних

Інженери компанії Sirona скористалися штучним інтелектом, внаслідок чого багато робочих моментів стали повністю автоматизованими. Тепер, відбитки зубів можна швидко обробити всього кілька кліків і моментально передати зубному техніку використовуючи захищені канали передачі.

Для чого потрібне сканування?

Використання сканера може використовуватись у багатьох сферах. В даний час його широко використовують для створення:

  • Коронок;
  • Мостоподібні протези;
  • тотальних конструкцій;
  • Протезування на імплантах;
  • Протезування знімних конструкцій.

Зручність для пацієнта

Все, перераховане вище, можуть оцінювати лікарі-стоматологи, але в чому перевага сканера для наших пацієнтів?

Якщо порівнювати простими словами, то Primescan та попередні версії внутрішньоротових сканерів – це як останні версії сучасних смартфонів та перші версії сенсорних телефонів.

Перевагу даного сканера наші пацієнти відчувають у кріслі:

  • Істотно скорочується час візиту у стоматолога – зняття відбитків тепер займає лише кілька хвилин;
  • Процедура стала комфортнішою, ми вже згадували технологію динамічного глибокого сканування - завдяки їй вашому стоматологу не потрібно "поглиблювати" насадку - зняття зліпків відбувається лише при поверхневому охопленні необхідної області.
  • Primescan дозволяє працювати навіть з важкодоступними місцями - раніше, щоб попрацювати з важкими ділянками лікарі все ще користувалися відтискними масами та ложками. Однак тепер все змінилося – цей сканер дозволяє сканувати місця навіть під яснами.
  • Зображення в режимі реального часу - завдяки великому екрану з високою роздільною здатністю пацієнти можуть спостерігати, як створюється їхня майбутня модель щелепи, крім цього ви зможете ближче розглянути стан вашої порожнини рота і всі проблемні ділянки, а також отримати найдокладніші роз'яснення лікаря.
  • Реалізація даних технологій дозволяє нашим пацієнтам отримувати готові конструкції набагато швидше.

Підсумовуючи, впевнено заявляємо, що швидшого, точного та комфортного способу зняття зліпків просто не існує.

А ми, стоматологічна клініка Vitasan, запрошуємо на прийом, щоб Ви могли особисто перевірити та переконатись у цьому!

Огляд інтраорального сканера Primescan від Dentsply Sirona

Фото інтраорального сканера Primescan від Dentsply Sirona

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти