Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


У клініці Vitasan наші лікарі завжди дбають про Ваше здоров'я, тому ми завжди намагаємося йти в ногу з часом і застосовувати нові технології для комфортного лікування наших клієнтів. Часто трапляється, що зуб під коронкою може почати турбувати. У таких випадках, щоб виконати лікування зуба необхідно створити доступ до тканин зуба або зробивши отвір в штучній коронці, або і зовсім розпиляти її і зняти. Це часто може стати проблемою особливо при лікуванні передніх зубів, коли зняття коронки тягне за собою порушення естетики.

У таких випадках застосування накінечника CORONAflex для зняття коронок і мостів високої продуктивності з інтелектуальною технологією є просто порятунком! Завдяки інтелектуальній технології CORONAflex ми можемо бути впевнені в безпечному зняття коронок, мостовидних конструкцій і тимчасових пломб, а також використовувати їх повторно, так як зазвичай вони не пошкоджуються. Це прискорює процес лікування і значно економить гроші нашим клієнтам

Принцип роботи

Стиснене повітря змушує обертатися головку, розташовану на кінці накінечника для зняття коронок і мостів, з великою швидкістю навколо стержня. В результаті цього короткий ударний імпульс ефективно впливає на цементуюче речовина і швидко його знімає.

Спектр застосування накінечника KaVo CORONAflex

  • При пошкодженні опори моста його необхідно замінити перед повторним пломбуванням.
  • Додаткова коригування виниров поза порожниною рота.
  • Ендодонтичне втручання замість протезування.
  • Імовірність виникнення навіть незначних пошкоджень при знятті мостів мінімальна, є можливість тимчасової установки протеза з метою економії часу і зусиль.
  • Надійне пломбування тимчасово встановлених реставрацій.
  • Пошкодження елементів моста.
  • Корекція дефектного пломбування.
  • Зміна кольору зубних коронок на вимогу пацієнта.

Завдяки наявності великої кількості аксесуарів в комплектному наборі для KaVo CORONAflex фахівці клініки Vitasan легко справляються з завданнями будь-якої складності.

Фото накінечник для щадного зняття коронок і мостовидних конструкцій CORONAflex (KaVo, Німеччина)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти