Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Спілкування і якісна комунікація з пацієнтом є одним з ключових чинників, що визначають успіх лікування. Зрозумілий процес лікування і почуття залученості значно сприяють лояльності пацієнта, підвищує рівень його довіри до лікаря і полегшує наше співробітництво з клієнтами.

У клініці Vitasan в кожному кабінеті стоматологічні установки Dentsply Sirona забезпечують наочну візуалізацію всіх етапів лікування, а також допомагають створювати довіру пацієнта до нашої роботи завдяки вбудованому монітора і інтраоральної камері SiroCam AF +.

Інтраоральна камера виводить наше спілкування з пацієнтом на новий рівень. З її допомогою Ви можете робити знімки особи, окремого зуба, а також макрознімки зі збільшенням до 100 крат. Камера SiroCam AF + - це чудова якість зображення і зручне просте управління. Камера забезпечена функцією автофокусування, тому зображення мають дуже високу якість. Наші пацієнти бачать всі етапи лікування зубів завдяки серіям фотознімків зубів «до», «в процесі» і «після» лікування. Фотографії зубів зберігаються в базі даних клініки.

Фото інтраоральної камери SiroCam AF +

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти