Апарат для автоматичного замішування відбиткових матеріалів MODULMIX (Zhermack, Італія)

Клініка Vitasan завжди йде в ногу з часом. Ми прагнемо впроваджувати всі новітні розробки та апаратуру для отримання максимально якісного результату наших робіт. Отримання правильних і точних зліпків зубів під час лікування вкрай важливо. Адже від якості отримання відбитків оброблених зубів під певний вид конструкції, будь то коронки, вініри або протези, залежить точність передачі всіх параметрів з порожнини рота пацієнта в зуботехническую лабораторію. Чим більше високоточні зліпки ми отримуємо в клініці, тим вище якість готових конструкцій отримуємо з лабораторії.

Апарат для автоматичного замішування відбиткових матеріалів MODULMIX (Zhermack, Італія)

Переваги апарату MODULMIX

  • Modulmix гарантує більш просте, надійне і якісне змішування в порівнянні з ручним.
  • Висока швидкість видавлювання матеріалу дозволяє скоротити час зняття відбитка і прискорити процес лікування.
  • Отримання максимальної однорідності змішування матеріалів (без бульбашок повітря) завдяки двошвидкісний автоматичного змішування в поєднанні з використанням інноваційного динамо-статичного змішувача наконечника Zhermack.

Застосування апарату Modulmix забезпечило нам використання в клініці високоякісних відбиткових поліефірних матеріалів, що дозволяють робити точні зліпки з зубів пацієнтів. За допомогою такого обладнання протезування виходить більш надійним і довговічним.

Зворотний дзвінок