Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

1800

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Гінгівіт - це захворювання, при якому запалюється ясна. Найчастіше саме він є першою ознакою наявності проблем з яснами. Він же є явним показником відсутності правильної гігієни порожнини рота. Необхідно терміново звернутися в центр стоматології Vitasan в Одесі, якщо Ви виявили у себе хоча б один симптом даного захворювання, адже несвоєчасне лікування гінгівіту призводить до виникнення такого серйозного захворювання як пародонтит.

Симптоми:

 • Набряклість краю ясен і межзубного сосочка
 • Десна змінюється в кольорі (від яскраво-червоного до синюшного)
 • Зуд, біль у яснах
 • Неприємний запах з рота
 • Кровоточивість
 • Можлива поява виразок на яснах (виразковий гінгівіт)
 • Можливе збільшення ясна в обсязі (гіпертрофічний гінгівіт)

Всі перераховані вище симптоми можуть бути спровоковані різними факторами, але найбільш частий з них - неправильна гігієна порожнини рота. Вартість проведення якісного догляду за зубами в домашніх умовах мінімальна, але, на жаль, мало хто сумлінно чистить зуби. При недотриманні елементарних правил щоденного догляду за зубами на їх поверхні накопичується багато зубного нальоту, а згодом утворюється зубний камінь.

Наліт містить в собі десятки тисяч мікроорганізмів, щомиті виділяють токсини, які, всмоктуючись у кров, постійно знижують наш імунітет. Наліт з часом минерализуется і перетворюється на зубний камінь. Зубний камінь можна видалити тільки в кріслі у стоматолога, тому бажано не допускати його появу. Надаючи механічний тиск на ясна, камінь провокує виникнення гінгівіту, а далі і більш серйозних пародонтологічних проблем.

Види гінгівіту:

 • Катаральний

  Являє собою сильне запалення краю ясен і межзубного сосочка. Супроводжується такими симптомами як зміна кольору ясен, набряклість, свербіж, кровоточивість. Зустрічається найчастіше.

   
 • Виразковий

  Крім звичних для даного захворювання симптомів, на поверхні ясен утворюються виразки.

   
 • Гіпертрофічний

  До основних симптомів захворювання додається ще й значне збільшення ясна в обсязі. Десна може перекривати спочатку 1/3 поверхню зубів, а у важких випадках і всю їх поверхню.

   

Щоб уникнути виникнення даного захворювання ми рекомендуємо нашим пацієнтам не допускати утворення зубного каменю, а вчасно проходити процедуру профгігієни порожнини рота. Кожен день ми чуємо безліч позитивних відгуків від наших клієнтів, які виконують профгігіену регулярно.

Ціна на цю процедуру в нашій клініці на Таїрова Вас приємно здивує. У стоматології Vitasan в Одесі ціна на лікування гінгівіту залежить від занедбаності процесу. Це може бути недорого в тому випадку, якщо пацієнт вчасно звернувся до стоматолога і захворювання знаходиться тільки на початковій стадії. У разі занедбаності захворювання, лікування більш складне і вимагає більше часу, від чого залежить і ціна. На сайті нашої стоматології в Одесі на Таїрова, Ви можете ознайомитися з вартістю лікування проблем з яснами. У прайсі вказані ціни на всі види лікування ясен.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти