Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: ВихіднийСтоматологічна клініка Vitasan Сімейна стоматологія «Vitasan» - це досвідчені лікарі-стоматологи, новітнє обладнання, висока якість послуг і прекрасні умови для пацієнтів. Стоматологічна клініка «Vitasan» оснащена сучасним обладнанням. У нашій скарбничці новітні крісла топового німецького виробника стоматологічного обладнання - Dentsply Sirona, докладніше з якими Ви можете познайомитися в розділі Наше обладнання.

Дороге діагностичне обладнання в клініці Vitasan дозволяє негайно діагностувати захворювання і надати правильне лікування при різних недугах. І найважливіше - це якісна стерилізація всіх інструментів і обладнання. Всі інструменти проходять кілька етапів очищення, згідно з європейськими протоколами і нормам по стерилізації в стоматології. Стерилізаційна оснащена декількома автоклавами фірми Dentsply Sirona, що забезпечують 100% якість і контроль стерильності. Детальніше ознайомитися з усім обладнанням клініки Vitasan Ви можете на сторінці Наше обладнання.

Які послуги надаємо

Стоматологічна клініка Vitasan заснована в 2003 році. Ми працюємо в усіх напрямках в стоматології. Фахівці клініки надають консультації та ведуть прийом по процедурам відновлення зубів, професійної гігієни порожнини рота, відбілювання і художньої реставрації зубів, протезування зубів і беззубих щелеп, лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, пародонтозу і пародонтиту. Кожен бажаючий може звернутися в Vitasan для діагностики та лікування різних інших захворювань порожнини рота.
У клініці надаються всі види стоматологічної допомоги дорослим і дітям. Висока кваліфікація фахівців, технології і матеріали забезпечують якісний рівень діагностики та лікування будь-яких стоматологічних захворювань.
Клініка використовує всі інноваційні технології, які роблять надання стоматологічних послуг безболісним, і в рази скорочують тривалість лікування стоматологічних захворювань. Пацієнти нашої стоматології можуть бути впевнені, що кожна методика лікування в нашій клініці завжди відповідає європейським стандартам.
Одним з основних напрямків нашої клініки є ортопедична стоматологія - протезування зубів. Кожна людина прагне до красивої усмішці і нормальному жування! Раціональне протезування зубів проводиться за допомогою всіх видів незнімних і знімних конструкцій із застосуванням як традиційних, так і найсучасніших стоматологічних матеріалів і технологій. Наш доктор запропонує кілька варіантів протезування в різних цінових категоріях. Широке поширення набуло протезування зубів на імплантатах. Наші імплантати служать десятки років, а коронки на імплантатах візуально нічим не відрізняються від натуральних зубів за кольором і формою.

На сторінці Прайс Ви можете ознайомитися з цінами на всі види послуг, що надаються в клініці Vitasan

Лікарі стоматологічної клініки Vitasan

 Лікарі сімейної стоматологічної клініки VitasanЯкісне лікування і протезування зубів виконують фахівці, які мають високу кваліфікацію, досвід і професійні знання. Наші лікарі знайомі з найостаннішими технологіями та інноваційними розробками в цій галузі і успішно застосовують їх на практиці. Професійна допомога надається пацієнтам будь-якого віку, особливу увагу фахівці клініки приділяють дітям. Відвідування нашої стоматологічної клініки не викликає неприємних емоцій і привчає дітей з раннього віку доглядати за своїми зубами.
Сучасна стоматологічна клініка «Vitasan» проводить лікування і протезування зубів абсолютно безболісно, ​​тому все більше людей відвідують сьогодні саме нашу клініку. Турбота про стоматологічному здоров'я свідчить про високий рівень культури, а систематичний огляд у стоматолога дозволяє виявити стоматологічні проблеми на ранніх стадіях і вчасно провести лікування або протезування зубів.
Світлі комфортні кабінети, доброзичливі лікарі і своєчасна кваліфікована допомога. Ми ретельно стежимо за створенням бездоганної репутації і за довгі роки практики зуміли створити потужну базу для надання людям різноманітної зуболікарській помощі. Наші лікарі -Чегурко Вікторія Василівна і Хоменко Катерина Олександрівна, що спеціалізуються на проблемах зубощелепної системи, не тільки мають вельми солідний досвід роботи з різними, навіть самими запущеними випадками, але і регулярно поповнюють скарбничку своїх знань за допомогою спеціалізованих курсів, підвищуючи свій рівень володіння професією.

Головний лікар-стоматолог-ортопед-ендодонтист - Чегурко Вікторія Василівна
Намагається знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди запропонує кілька варіантів протезування від «стандартного» до найсучаснішого, в різних цінових категоріях.
Лікар-стоматолог-Хоменко Катерина Олександрівна
Катерина Олександрівна володіє новітніми технологіями, постійно вдосконалює свої професійні навички, що дозволяє вирішувати ситуації різного ступеня складності. Знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Детальніше ознайомитися з досвідом лікаря і подивитися все серфікати про проходження додаткових КУОС можна на сторінці Наші лікарі .

Чому Vitasan?


Протезування зубівВибір стоматолога - це непросте завдання, тому що неправильне або неякісне лікування може в підсумку привести до дуже небажаних наслідків. Звернувшись в хороший і сучасний стоматологічний кабінет, можна вирішити всі зубні проблеми бо рівень якості стоматології на сьогоднішній день дуже високий. Тепер похід до стоматолога більше не вселяє страх перед дискомфортом, болем і запахом ліків.

Професіоналізм і вмілі руки наших лікарів зможуть вирішити будь-яку проблему, а Ви зможете бути впевнені на всі 100% в якості лікування.

У своїй роботі ми практикуємо комплексний підхід - наша задача не просто вилікувати зуби, а подарувати нашим пацієнтам можливість щасливо посміхатися кожен день. Тому в стоматологічних кабінетах Vitasan в Одесі надається широкий спектр послуг з профілактики захворювань та гігієни порожнини рота, відбілювання та лікування зубів, а також по протезуванню та імплантації.

Фахівці клініки регулярно підвищують свою кваліфікацію, а оснащення кабінетів сучасним стоматологічним обладнанням разом дає відмінний результат. На прийомі Ви не відчуєте болю і дискомфорту, а час пролетить непомітно в приємній і розслаблюючій атмосфері.

Ви втратили один або кілька зубів і перебуваєте в сумної впевненості, що ця проблема вже нікуди не дінеться? Не впадай у відчай! Навіть в такому випадку ми обов'язково знайдемо можливість повернути Вам гарну посмішку.

Для імплантації ми, як і всі кращі стоматологічні клініки світу, використовуємо імпланти, з року в рік займають лідируючі позиції у відповідному рейтингу.

При недостатньому обсязі кістки щелепи в місці встановлення майбутнього імплантату показана операція синус-ліфтингу - прогресивна різновид кісткової пластики, що дозволяє ставити імплантати навіть в самих безнадійних випадках і заслужила чимало позитивних відгуків лікарів і пацієнтів.

Можливих протипоказань до процедури існує не так багато, і всі вони виявляються в процесі консультації.

Переваги імплантації зубів в нашій клініці - це:

  • відсутність будь-яких незручностей при носінні протезів;
  • відсутність ймовірності травмування сусідніх здорових зубів.

У нас працюють чудові фахівці - їх професіоналізм підкреслюється не тільки хорошою освітою і стажем, а й наявністю дипломів і сертифікатів.

Сучасне технологічне медичне обладнання дозволяє проводити процедури 100% безпечно, а якісні знеболюючі та професійні інструменти гарантують повну відсутність болю і будь-якого дискомфорту.

Фотографії клініки Vitasan

Відео про клініку Vitasan

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти