Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Мало хто з лікарів приділяє особливу увагу накінечників. Однак доведено, що якість накінечника прямо пропорційна якості препаровки зуба. Чим вище якість накінечника, тим точніше виконується робота в порожнині рота і тим більше щадяще виконується обробка зуба.

Клініка Vitasan оснащена накінечниками фірми Dentsply Sirona (Німеччина). У нашому арсеналі є всі існуючі накінечники німецького виробника. Залежно від клінічної ситуації доктор вибирає відповідний накінечник, для забезпечення максимального комфорту пацієнта і гарантії високої якості роботи.

Переваги накінечників фірми Dentsply Sirona

  • Накінечники Dentsply Sirona володіють високою потужністю, оптимальної керованістю і дуже низьким рівнем шуму, що істотно впливає на комфорт лікування зубів для пацієнта. Запатентована функція T1 Control забезпечує безперервну роботу з низьким рівнем шуму, а потужність при цьому є дуже високою.
  • Унікальною особливістю даних накінечників є дуже маленька головка для досягнення ідеального огляду лікаря і забезпечення зручності пацієнтові.
  • Наявність системи 4D водяного охолодження дозволяє здійснювати препарування твердих тканин зубів максимально безпечно. Вченими доведено, що перегрів зуба всього на 10 градусів веде до омертвіння пульпи і багаторазовим тріщинах емалі. Якісна система охолодження забезпечує абсолютно безпечну препаровку зубів наших пацієнтів.

У клініці Vitasan ми дбаємо про здоров'я наших клієнтів, тому всі види накінечників є в клініці в подвійному екземплярі у кожного лікаря. Поки використані накінечники стерилізуються в автоклаві, лікар використовує в роботі з наступним пацієнтом раніше простерилізовані. Так ми гарантуємо нашим клієнтам 100% захист від перехресної інфекції під час лікування зубів в клініці Vitasan.

Фото накінечників

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти