Наконечники

Наконечники Dentsply Sirona

Мало хто з лікарів приділяє особливу увагу наконечників. Однак доведено, що якість наконечника прямо пропорційна якості препаровки зуба. Чим вище якість наконечника, тим точніше виконується робота в порожнині рота і тим більше щадяще виконується обробка зуба.

Клініка Vitasan оснащена наконечниками фірми Dentsply Sirona (Німеччина). У нашому арсеналі є всі існуючі наконечники німецького виробника. Залежно від клінічної ситуації доктор вибирає відповідний наконечник, для забезпечення максимального комфорту пацієнта і гарантії високої якості роботи.

Переваги наконечників фірми Dentsply Sirona

  • Наконечники Dentsply Sirona володіють високою потужністю, оптимальної керованістю і дуже низьким рівнем шуму, що істотно впливає на комфорт лікування зубів для пацієнта. Запатентована функція T1 Control забезпечує безперервну роботу з низьким рівнем шуму, а потужність при цьому є дуже високою.
  • Унікальною особливістю даних наконечників є дуже маленька головка для досягнення ідеального огляду лікаря і забезпечення зручності пацієнтові.
  • Наявність системи 4D водяного охолодження дозволяє здійснювати препарування твердих тканин зубів максимально безпечно. Вченими доведено, що перегрів зуба всього на 10 градусів веде до омертвіння пульпи і багаторазовим тріщинах емалі. Якісна система охолодження забезпечує абсолютно безпечну препаровку зубів наших пацієнтів.

У клініці Vitasan ми дбаємо про здоров'я наших клієнтів, тому всі види наконечників є в клініці в подвійному екземплярі у кожного лікаря. Поки використані наконечники стерилізуються в автоклаві, лікар використовує в роботі з наступним пацієнтом раніше простерилізовані. Так ми гарантуємо нашим клієнтам 100% захист від перехресної інфекції під час лікування зубів в клініці Vitasan.

Наконечники Dentsply Sirona

Зворотний дзвінок