Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Мікроскопічна стоматологія є новою динамічно розвивається областю стоматології, яка заснована на використанні стоматологічного мікроскопа для проведення окремих лікуючих процедур. В силу невеликих розмірів об'єктів стоматологічних маніпуляцій (зуб, кореневі канали) якість лікування залежить від ступеня візуалізації цих об'єктів. Підвищити якість малих, деталізованих операцій в стоматології покликана оптична техніка.


У клініці стоматології Vitasan встановлений мікроскоп CJ-Optik (Німеччина). Компанія CJ-Optik має більш ніж 20-річний досвід у виготовленні аксесуарів і поліпшень для найбільш вимогливих користувачів операційних мікроскопів. Всі компоненти виготовлені з традиційним високою якістю місті Вецлар (Німеччина), всесвітньо відомому "місті оптики". Системи лінз і точної механіки CJ-Optik порівнянні або навіть перевершують за якістю багато відомих брендів медичних оптичних приладів.

У чому переваги лікування із застосуванням дентального мікроскопа в клініці Vitasan?

  • Завдяки функції п'ятиступінчастого контролю збільшення робочого поля до 25 крат мікроскоп в клініці Vitasan дозволяє здійснювати лікування з цілковитою точністю і максимально можливою якістю. Тому, навіть настільки тонкі структури, як наприклад кореневі канали, під час процедури маємо повністю під візуальним контролем.
  • Успіх лікування з використанням мікроскопа наближається до стовідсоткового. Наші фахівці здатні зберегти і ті зуби, які б інакше довелося видалити, або зуби, які були значно пошкоджені попереднім лікуванням.
  • Мікроскоп дозволяє лікарю виконати ендодонтичне лікування зуба, яке ускладнено внаслідок непрохідності каналів, або в зв'язку зі складною анатомією зубів (розгалужені, покручені канали).
  • У випадках препарування зубів під незнімні конструкції - накладки, коронки, вініри мікроскоп дозволяє лікарю виконати мінімальну обробку з максимальним збереженням тканин зуба.
  • При виконанні художніх реставрацій зубів з використанням мікроскопа ми гарантуємо своїм пацієнтам ідеальне якість прилягання матеріалу до поверхні зуба за рахунок 100% візуального контролю.
  • Завдяки висококласної системі освітлення робочого поля доктор отримує ідеальну видимість в процесі роботи, що значно покращує її результат.
  • Мікроскоп CJ-Optik має вбудований HD фото / відео адаптер. Це дозволяє пацієнтові спостерігати за процесом лікування через екран монітора, а лікар може зберегти весь відео і фото протокол виконаної роботи.

Лікування під мікроскопом - це відмінний результат при мінімальному втручанні. Якщо Ви небайдужі до свого здоров'я і хочете не тільки повернути здоров'я зубам, але і зберегти результат надовго, значить, лікування зубів під мікроскопом в клініці Vitasan - це те, що Вам потрібно!

Фотографії стоматологічного мікроскопа CJ-Optik

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти