Апарати для ультразвукової чистки зубів

Ультразвукові апарати в клініці Vitasan застосовуються в переважній більшості випадків лікування зубів і, звичайно, під час проведення професійної гігієни порожнини рота. Тому для нас дуже важлива якість ультразвукового обладнання.

В арсеналі клініки є два види ультразвукових апаратів преміум сегменту серед стоматологічного обладнання - це EMS Piezon 250 (Швецарії) і Dentsply Sirona SIROSONIC L (Німеччина).

Ультразвуковий скалер EMS Piezon 250

Ультразвуковий скалер EMS Piezon 250

PIEZON® 250 - стоматологічний апарат, призначений для професійного усунення слабомінералізованних і мінералізованих зубних відкладень. Високоточне калібрування ультразвукових коливань данного апарату дозволяє лікарю з високою точністю і максимально безпечно виконувати роботу. Правильне калібрування ультразвукових коливань в ультразвуковому апараті грає провідну роль в безпеці проведення процедури. При перевищенні допустимих норм ультразвукових хвиль можуть статися множинні незворотні тріщини емалі, а також травма ясен і періодонта. Скалер EMS забезпечує повну безпеку при роботі з твердими і м'якими тканинами зубів.

У клініці Vitasan лікарі з особливою акуратністю виконують гігієну навколо імплантатів і високоестетичних реставрацій. Для проведення таких маніпуляцій клініка оснащена спеціальною інноваційної насадкою для ультразвукового скалера EMS.

Насадка PI (EMS) з покриттям з високотехнологічного полімеру поліефірефіркетона (PEEK) дозволяє безпечно обробляти поверхні абатментів імплантатів і реставрацій, які потребують особливо дбайливого впливу. Завдяки виробленим зворотно-поступальним коливанням і сталевому сердечнику, насадка забезпечує легку обробку з хірургічною точністю. Цей ультразвуковий робочий інструмент ідеальний для мінімально-інвазивного догляду за імплантатами, для забезпечення максимального комфорту пацієнта.

Пацієнтам важливо розуміти, застосування неспеціалізованої насадки для очищення зубних імплантатів неприпустимо! Стандартні ультразвукові насадки створюють подряпини на поверхні імплантатів, позбавляючи їх ідеальної гладкості. В області подряпин в подальшому накопичується велика кількість зубних відкладень, що ставить під загрозу термін служби імплантату.

Ультразвуковий скалер Dentsply Sirona SIROSONIC L

Ультразвуковой скалер Dentsply Sirona SIROSONIC L

Ультразвукові наконечники Dentsply Sirona з потужним освітленням - це ідеальні інструменти для багатьох видів лікування в сучасній стоматологічній клініці. Надійний регулятор потужності дозволяє використовувати їх як для лікування чутливого пародонту, так і для мікропрепарування.

SIROSNIC L - це інноваційний ультразвукової скалер преміум сегменту, який пройшов повну сертифікацію. Ідеальне калібрування і якість апарату дозволяють лікарю з точністю виконувати роботу. При роботі ультразвуковим скалером Sirona SIROSONIC L відбувається безперервна подача води на зуби, для запобігання їх перегріву. Скалер містить в певний набір насадок, які лікар вибирає залежно від клінічної ситуації.

Індивідуальна стерилізація ультразвукових апаратів в клініці

Під час роботи ультразвукових апаратів на поверхню наконечника потрапляють частинки зубних відкладень, слини і крові. Холодна стерилізація (протирання дезрозчином) не дає гарантії 100% стерильності апарату, якщо на ньому виявляються частинки крові. Зокрема, вірус гепатиту відрізняється надзвичайно високою стійкістю до різних фізичних і хімічних факторів: низьких і високих температур (в тому числі кип'ятіння), багаторазового заморожування, тривалому впливу кислого середовища. Для його знищення необхідна стерилізація в автоклаві паром під тиском при температурі 135 градусів за Цельсієм не менше 30 хвилин.

Ультразвуковий апарат застосовується практично для кожного пацієнта. Тому в клініці Vitasan є 4 апарати. Виключно для кожного пацієнта використовується апарат, який пройшов усі етапи стерилізації, в тому числі і автоклавування. Ми на 100% гарантуємо нашим клієнтам абсолютну безпеку під час лікування зубів. Команда стоматологічної клініки Vitasan піклується про Ваше здоров'я, щоб виконувати всі світові санітарно-епідеміологічні стандарти.

Якісне ендодонтичне лікування зубів неможливо без застосування ультразвукового скалера

Сучасні світові протоколи ендодонтичного лікування обов'язково включають застосування ультразвукового скалера. У стоматологічній клініці Vitasan скалера оснащені повним асортиментом ультразвукових насадок. Використовуючи ці насадки фахівці з легкістю, а головне - безпечно для Ваших зубів, виробляють витяг з зубів всіляких штифтів, уламків інструментів і т.д.

При роботі в кореневих каналах вкрай важливо щадне пошарове зняття тканин зуба. Ультразвук дозволяє з хірургічною точністю препарувати внутрішні тканини зуба, прибираючи мінімум тканин.
Спеціалізовані насадки для дотримання медикаментозного протоколу в завершенні ендодонтичного лікування забезпечують максимально ретельне проникнення лікувальних розчинів в усі мікроходи кореневих каналів. Це значно підвищує відсоток успіху лікування зубів, і ми спостерігаємо високий рівень успішності ендодонтичного лікування в клініці Vitasan.

Фотографії апаратів для ультразвукової чистки зубів

Зворотний дзвінок