Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Кожен кабінет клініки Vitasan обладнаний стоматологічної установкою найвищого світового якості Sirona Sinius. Установки Sirona Sinius є золотим стандартом в кращих стоматологічних клініках у всьому світі.

Стоматологічні крісла Sirona точно відповідають інтересам наших пацієнтів і мають ряд незаперечних переваг, які створюють неперевершений комфорт для пацієнтів клініки

Основні переваги стоматологічної установки Sirona Sinius

 • Завдяки функції поперекової опори спинка крісла індивідуально регулюється в залежності від анатомічних особливостей пацієнта для забезпечення максимально комфортного положення хребта. Наші пацієнти відчувають себе максимально розслаблено і лікарі можуть повністю зосередитися на їх лікуванні. Додаткова зручність виправдовує себе, особливо під час тривалих сеансів лікування.
 • Функція автоматичного підголівника дозволяє обережно і без зусиль переміщати голову пацієнта в потрібне положення, створюючи високий рівень комфорту для клієнта. Автоматичний підголовник є ключовою особливістю для створення найкращих умов успішного лікування.
 • Крісло пацієнта опускається до рівня 36 см, що дуже зручно для дітей, літніх людей та пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.
 • Інтелектуальна інтегрована система комунікацій з пацієнтом дозволяє ідеально залучати пацієнтів в кожен етап діагностики і лікування. Лікар може показати пацієнтові те, що бачить сам. Залученість пацієнта - це довіра а також краще розуміння їм процесу лікування.
 • Вбудована інтраоральна камера SiroCam і монітор, розташований прямо на установці, дозволяють лікарю не тільки поставити точний діагноз, але і допоможе пацієнтам його зрозуміти і прийняти обґрунтоване рішення про лікування.
 • Інтраоральна камера SiroCam з автофокусуванням дозволяє отримувати знімки особи, зубів або макрознімки чудової якості. Всі знімки зберігаються в особистій базі даних кожного пацієнта.
 • За допомогою вбудованого монітора можна демонструвати рентгенівські і інтраоральні знімки, а також огляд плану лікування.
 • Операційний світильник LEDview Plus з інтегрованими поліхромними світлодіодами забезпечує ідеальне змішування світла, завдяки чому тканини ясен і зуба виглядають абсолютно природно. Це робить процес лікування більш безпечним і дозволяє правильно визначити колір зуба прямо у стоматологічної установки.
 • Система дезінфекції стоматологічних установок в клініці Vitasan вимагає особливої ​​уваги. Ефективний рівень гігієни є не тільки відмінною рисою клініки Vitasan, а й основною вимогою наших клієнтів.
 • Установки фірми Sirona оснащені вбудованою системою безпечної дезінфекції. Вона автоматично розподіляє необхідну кількість дезинфікуючого засобу в технологічній воді стоматологічної установки. Наші стоматологічні установки атестовані Німецькій асоціацією по використанню газу і води (DVGW).
 • Стоматологічні установки Dentsply Sirona оснащені програмами для промивання шлангів слюноотсоса і внутриротового пилососа після кожного сеансу лікування. При натисканні однієї кнопки промивка відбувається швидко, просто і дуже безпечно. Всі шланги одночасно автоматично очищаються, що виключає можливість перехресного інфікування пацієнтів.
 • Всі критичні з точки зору гігієни елементи, наприклад, ручки лампи або піддони, можна зняти і поставити під термодезінфекціі або стерилізації. Це знижує небезпеку перехресного забруднення.
 • Гладкі і практично не мають зазорів поверхні забезпечують дотримання максимального гігієнічного контролю і можуть бути легко і швидко очищені. Це відноситься і до оббивки - завдяки інноваційній технології термоформування її поверхню надзвичайно рівна і легко чиститься.

  Головна мета стоматологічної клініки Vitasan - забезпечити максимально комфортне і безпечне лікування для наших клієнтів. Завдяки високій кваліфікації фахівців і дорогому обладнанню ми створюємо для вас ідеальні умови при лікуванні зубів.

Фотографії стоматологічних установок клініки Vitasan

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти