Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Якісна сучасна стоматологія неможлива сьогодні без використання лікарем оптичного збільшення. Під контролем оптики доктор може виконувати роботу більш точно і акуратно. У стоматологічній клініці Vitasan кожен лікар має в своєму арсеналі кілька видів індивідуальних бінокулярних луп з різною кратністю збільшення.

Індивідуальні бінокулярні лупи - це оптичний пристрій, який виготовляється виключно індивідуально для кожного лікаря, враховуючи його офтальмологічні параметри. Наші фахівці застосовують бінокулярні лупи в 100% випадках при лікуванні зубів і ясен. Вибір тих чи інших бінокулярів залежить від клінічного випадку і виду виконуваної роботи.

Індивідуальні бінокулярні лупи Admetec

Індивідуальні бінокулярні лупи Admetec

Бінокуляри Admetec в клініці Vitasan мають кратність збільшення 3.5х. Це лупи, які наші лікарі використовують в більшості клінічних випадках. Високоякісна оптика Admetec забезпечує якісний огляд робочого поля для фахівця.

Індивідуальні бінокулярні лупи Univet

Індивідуальні бінокулярні лупи Univet

Univet спеціалізується на виробництві збільшувальних систем. Компанія отримала всесвітнє визнання завдяки своєму постійному розвитку, впровадження інноваційних технологій та відповідності сучасним вимогам.

Бінокулярні лупи Univet в клініці Vitasan забезпечують кратність збільшення 3.5х. Це дозволяє лікарю виконувати дуже точні маніпуляції, в тому числі і лікування кореневих каналів. Чіткість і яскравість зображення при використанні оптичної системи Univet зі збільшенням 3.5х гарантують зручність застосування і стабільність зображення.

Індивідуальні бінокулярні лупи ExamVision

Індивідуальні бінокулярні лупи ExamVision

Бінокулярні лупи ExamVision, як і інші лупи в клініці Vitasan, виготовляються на замовлення з урахуванням індивідуальних параметрів зору для забезпечення максимального комфорту. Кратність збільшення даних луп становить 2.8х. Якісна німецька оптика ExamVision дозволяє лікарю бачити робоче поле надзвичайно деталізовано, а унікальна система лінз забезпечує точну передачу кольору.

На додаток до індивідуальних бінокулярним лупам в арсеналі клініки є додаткове точкове освітлення, яке фіксується на оправі бінокулярів. Додаткове світло забезпечує максимальне освітлення робочого поля, покращений огляд і точність виконання всіх лікувальних заходів.

Індивідуальні бінокулярні лупи

У клініці Vitasan бінокулярні лупи використовуються у всіх клінічних випадках. Якщо необхідно більш високе збільшення, лікар вибирає для лікування Операційний мікроскоп CJ-Optic.

Фотографії індивідуальних бінокулярних луп

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти