Коронка на зуб

Коронка на зуб - це незнімна ортопедична конструкція, яка повністю покриває видиму частину зуба. Вона повністю відновлює анатомічну форму, а також ідеально відновлює функцію жування і естетику.

Коронка на зуб застосовується в тих випадках, коли за допомогою композитних реставрацій неможливо домогтися бажаного результату. Також можливе виготовлення таких незнімних конструкцій, якщо пацієнт хоче вирівняти, наприклад, один кривої зуб. У клініці стоматології Vitasan в Одесі доктора виконують установку будь-яких видів зубних коронок. При виборі виду коронки лікар враховує показання до застосування, а також переваги пацієнта.

Види:

  • Металокерамічні
  • Керамічні
  • Цирконієві

Металокерамічні

Це класичний варіант зубного протезування. Основою коронки є металевий каркас на основі сплаву благородних або неблагородних металів, який зверху покривається шаром кераміки. Використовувані в даних конструкціях метали є біосумісними. Головною перевагою цих коронок є висока міцність у поєднанні з прекрасними естетичними властивостями.

Керамічні

Це найбільш сучасний варіант протезування. Доцільно встановлювати порцелянові конструкції на передні зуби, тому що вони володіють прекрасними естетичними властивостями. Суцільнокерамічні коронки дозволяють повторити властивості світлопроникності, якими володіють здорові зуби, тому відрізнити їх від натуральних практично неможливо. Однак дані незнімні конструкції є менш міцними, ніж металокерамічні. Вони схильні до сколів, що значно звужує сферу їх застосування. Ціна такого виду протезування значно вище.

Цирконієві коронки

Цирконієві коронки за принципом виготовлення нагадують металокерамічні конструкції, але в якості каркаса використовується особливий білий метал - діоксид цирконію, який є абсолютно біосумісним. Зверху цирконій облицьовується керамікою. Головною перевагою цирконієвих коронок перед металокерамічними є поліпшені естетичні якості, їх можна сміливо поставити на передні зуби, при цьому міцність таких конструкцій також залишається на високому рівні. Головним недоліком цього виду незнімного протезування можна вважати досить високу ціну, яка далеко не всім пацієнтам по кишені.

У клініці Vitasan в Одесі на Таїрово стоматолог створює докладні фото в процесі роботи. Так наші пацієнти можуть брати участь в ході лікування і чітко розуміти необхідність всіх маніпуляцій. Ми вдячні нашим клієнтам за численні позитивні відгуки про роботу лікарів центру Vitasan і завжди намагаємося стати ще краще, щоб не переставати Вас радувати!